Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЗАПРОШУЄМО ГУБЕРНАТОРА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТИ НА ЗАСІДАННЯ НОВМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПРОШУЄМО ГУБЕРНАТОРА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТИ НА ЗАСІДАННЯ НОВМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26 мая 2016 0 Comments

 

Шановний, Валентине Михайловичу!

Мешканці міста Новомосковська зверталися до Вас за допомогою, як до гаранту Конституції у Дніпропетровської області, по встановленню справедливості та врегулюванню обурливої ситуації, що виникла у нашому місті після виборів 25.10.15р. з вини Вашого радника, народного депутата Верховної Ради, члена партії «Блок Петра Порошенко», Нестеренка В.Г. На протязі семи місяців законно обраний мешканцями Новомосковська міський голова Літвіщенко В.І. не може приступити до виконання своїх обов’язків завдяки злочинної бездіяльності секретаря Новомосковської міської ради Горошка С.Г., який є ставлеником вище згаданого нардепа. Новомосковський міський районний суд 25.04.16р. виніс рішення, яким визнав бездіяльність секретаря Новомосковської міської ради Горошка С.Г. протиправною, та зобов’язав Горошка С.Г. винести розпорядження про скликання сесії Новомосковської міської ради, включивши до порядку денного питання про підсумки виборів Новомосковського міського голови.

Ми, мешканці міста Новомосковська, запрошуємо Вас, шановний Валентине Михайловичу, прийняти участь у сесії, яка відбудеться 27 травня 2016р. в залі засідань будинку Новомосковської міської ради (вул.Гетьманська, 14) о 10:00 годині.

 

Рада Новомосковського
Народного Віче

 

До запрошення додається:

  1. Рішення суду від 25.04.16р.
  2. Розпорядження №145-р від 06.05.16р. «Про скликання чергової ІV сесії Новомосковської міської ради VІІ скликання»
  3. Розпорядження №147-р від 12.05.16р. «Про внесення змін до розпорядження від 06.05.2016 р. № 145-р «Про скликання чергової ІV сесії Новомосковської міської ради VІІ скликання»»
  4. Рішення від 06.05.2016
  5. Рішення від 12.05.16
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *