Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Виконком: коротко про важливе

Виконком: коротко про важливе

20 февраля 2017 0 Comments

Відбулося чергове засідання виконкому. За останній час це було чи не одне із затяжних засідань, воно тривало понад три години, до черги денної включено понад 50 питань.

Пропустимо розгляд стандартних питань та перейдемо до цікавого. Під час обговорення бюджетних питань одним з можливих шляхів поповнення казни розглядалося об’єднання громад. Для Новомосковська це може бути доброю альтернативою, а з коментарів деяких чиновників стало зрозумілим, що дії у цьому напрямку незабаром розпочнуться.

Керівника КП «НККП» Сергія Півоварова відчитали та добре пожурили за несвоєчасне надання фінансової частини деяких програм, за яким увесь рік буде працювати підприємство.

Ще на початку багатьох здивувала присутність на засіданні колишнього мера Сергія Мороза . Під час коментарів з того чи іншого питання, народний депутат України Вадим Нестеренко неодноразово підколював Сергія Анатолійовича щодо його частих відвідувань. Та справжні мотиви стали відомі лише під час розгляду останнього питання, погодження призначення керівника нового комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС». Ним став його родич, колишній директор КП «НККП» Анатолій Чупраков.

Якщо коротко і про цікаве, то все! А якщо хтось має бажання більш детально ознайомитись з прийнятими проектами рішень, то чекайте їх найближчим часом на сайті Новомосковської міської ради.

Ксения Дзегарницкая

Народный депутат Украины от Блока Петра Порошенко Вадим Нестеренко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *