Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковської банди щось пішло не так! (ВІДЕО)

У Новомосковської банди щось пішло не так! (ВІДЕО)

28 февраля 2017 0 Comments

Останній день зими у Новомосковську ознаменувався проведенням сесії міськради. Ще з ранку стало зрозуміло, що щось пішло не так.
Бусик, що віз частину депутатів у визначене місце, потрапив у ДТП на перехресті вул. Гетьманської та вул.Української.
Активістів та новомосковців, які мали бажання потрапити до зали засідань знову не пустили. У штовханині постраждали двері, а люди отримали синці. Тим часом, 34 депутати вже зібрались. Секретар міської ради Сергій Горошко повідомив присутніх, про надходження повідомлення про невідомий предмет і попросив усіх залишити актову залу для перевірки.
За десять хвили усе оглянули і депутати мали змогу повернутися до приміщення. Коли присутні почали підніматися, у охорони виникли питання, яким чином член виборчої комісії Олексій Хорольський потрапив на територію, його силоміць почали виводити, на його захист виступила дружина, депутат міської ради Олена Хорольська. Як нам стало відомо, остання написала звернення до поліції.


Перед початком засідання депутат Олег Сидорчук повідомив, що його колег по партії силоміць вивели за територію заводу і більше не пускають до залу. Він теж виявив бажання залишити приміщення 


Загалом до черги денної було включено 61 питання. Та найбільш цікаві стосувались виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку (доповідав заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва Костянтин Морозов) та затвердження звіту про виконання бюджету міста (доповідала заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова) 


Не менш важливим та цікавим був розгляд проекту рішення «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад». Доповідачем був голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку Олександр Гаркавенко. Тут вже депутати мали змогу наговоритися вдосталь, одні виступали за підтримку, інші говорили щодо недоцільності для Новомосковська подібних заходів .


Взагалі цей раз роботу депутатів не можна назвати злагодженою та продуктивною. Не дивлячись на розгляд проектів рішень на засіданнях депутатських комісій, деякі дуже довго обговорювали на самій сесії. По закінченню засідання декі депутати підходили і знову обговорювали уже прийняті рішення, мовляв «а я Ваш проект підтримав, а чого ви за мою пропозицію не голосували».
Можливо на наших народних обранців так влипнув прихід весни, та у роботі починаються перші розголоси. Час усе покаже! Нам залишаться тільки споглядати і чекати!

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *