Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

СИН ПОРОШЕНКА ТАНЦЮЄ ХІП-ХОП У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ У ФУТБОЛЦІ RUSSIA (ФОТО)

СИН ПОРОШЕНКА ТАНЦЮЄ ХІП-ХОП У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ У ФУТБОЛЦІ RUSSIA (ФОТО)

6 мая 2017 0 Comments

Молодші діти Президента України – Михайло, Олександра і Євгенія Порошенки узяли участь у щорічній фотозйомці для випускного альбому престижного британського Concord College цими днями.

 

Їхні однокласники виклали у соцмережі світлини не лише з офіційної фотозйомки, але й з попередніх подій під час навчання.

 

На одному з фото Михайло Порошенко, який займається танцями (зокрема, хіп-хопом) позує з товаришами у футболці з написом Russia попри те, що в Україні Росія визнана державою-агресором, яка анексувала Крим і окупувала частину Донбасу.

 

Увагу на цьому фото акцентував журналіст Левко Стек на своїй сторінці у Facebook  в п’ятницю.

 

«Крайній справа – Михайло. Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу Concord. Він же – власник стильної футболки Russia. Він же – отримає від баті добрячої прохучанки за цю фотосесію», – написав пан Стек.

 

Окремі користувачі звернули увагу, що на футболці важко розгледіти літеру «U» у назві «RUSSIA» і стверджують, що насправді на футболці написано «RSSIA». Утім, ця абревіатура розшифровується як Russian Summer School on Institutional Analysis — Російська літня школа інституційного аналізу.

 

До того ж, сама футболка виконана у державних кольорах Росії – білому, синьому і червоному.

 

Інші ж користувачі соцмереж знайшли комплект олімпійської форми Росії попередніх років і стверджують, що футболка Михайла Порошенка саме звідти. Мовляв, літера “U” просто потрапила у зморшку тканини на фото.

 

 

Сайт Таблоid, де було оприлюднено світлини дітей Порошенка, пише, що «у мережі нелегко розшукати світлини нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті».

 

«Однак кілька фото виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків. Женя та Саша Порошенки мають закінчити навчання у “Конкорді” вже цього року, а Михайлу начебто ще рік», – зазначає сайт.

На окремих фото видно, що Михайло із друзями залюбки зображують мачо, а син Порошенка взагалі оголив прес.

 

 

До речі, Михайло Порошенко наприкінці травня має приїхати в Київ, де завершиться його навчання у Кловському ліцеї.

 

Сайт «Страна» додає, що навчання одного учня у престижному Concord College коштує батькам 1,3 млн гривень щороку.

 

Щодо фото, зазначається, що напередодні випускних іспитів діти Порошенка брали участь у традиційному Photo Day – випускній фотосесії.

 

Олександра Порошенко з подружками.

 

Світлини зроблені на задньому подвір’ї коледжу, що розташований поруч із старовинним замком ХІІІ століття – Актон-Барнелл (Acton Burnell).

 

 

Тож студенти робили групові знімки на фоні руїн і зелених галявин. Окрім, офіційних, вони робили й неформальні фото на пам’ять.

 

Concord College – міжнародний учбовий заклад у графстві Шропшайр, яке спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в британські університети.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *