Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Максим Голосной : ПЄТЯ ІДИ НА БУЙ!

Максим Голосной : ПЄТЯ ІДИ НА БУЙ!

17 мая 2017 0 Comments

Доброго ранку 🙂

(Увага! Даний текст може бути небезпечний для вашої свідомості, та може координально змінити вашу думку про Пєтю та його партію на наступних виборах)

(МНОГО БУКВ)

Стабільність гарантує не шоколадний диктатор а платники податків, він лише гарантовано та не ефективно їх розподіляє суто для власного збагачення.

ВОНО ніколи НЕ витрачало СВОЇ гроші на благо країни та людей, ВОНО ВИТРАЧАЄ НАШІ ГРОШІ і НАШІ РЕСУРСИ для власного збагачення.

Не держава платить пенсії, а ПЛАТНИК ПОДАТКІВ. Не держава платить зарплати бюджетникам, а ПЛАТНИК ПОДАТКІВ. МВС України, Міноборони, Мінздрав, та інші органи фактично не мають своїх грошей – вони витрачають ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. У Кабміна, АП, СБУ, усіх адміністрацій всіх рівнів Н ЕМАЄ своїх грошей – вони теж витрачають гроші платників податків. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО розуміти і пам’ятати! Це МИ утримуємо і фінансуємо свою державу!!! Це МИ за все тут платимо!!! Кожна копійчина яку витрачає чиновник, це ТВОЇ, мої, це гроші усіх українців. Виключена роль держави в цьому сенсі – прозоре та ефективне використання наших грошей. В будь якому кабінеті будь якого чиновника повинна висіти не сита мармиза гаранта, а карта країни з мільйонами її жителів та окупованими територіями, де чітко вказана лінія збройного протистояння.

P. S

Небезпечні бо не дурні 🙂
Від сьогодні я відкрито посилаю Шоколадного Диктатора на БУй!!! Бо я прагну змін, своїм прикладом я будую кращу Україну кожного дня. Я не мав і не маю панамських офшорів, і я все одно бачу своє майбутнє лише в Україні, це НАША ЗЕМЛЯ, і ми самі вирішуємо як нам жити.

Максим Голосной
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *