Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НВР “Правий Сектор” пропонує всім небайдужим долучитися до боротьби за свої права

НВР “Правий Сектор” пропонує всім небайдужим долучитися до боротьби за свої права

26 февраля 2018 0 Comments

До Дніпровського обласного осередку НВР “Правий Сектор” звернулись мешканці Новомосковська з проханням допомогти в протидії маршрутникам, що не тільки порушують всі можливі й неможливі правила перевезення пасажирів, ігнорують перевезення пільгових категорій громадян, порушують правила безпеки руху, ще й суттєво підняли ціни на проїзд, попри звернення мешканців до представників органів місцевого самоврядування.

Причиною було те, що порушувалися умови самих перевезень, а саме : при загальної кількості місць для сидіння 18 чоловік, на міжміському маршруті Новомосковськ-Дніпро перевозиться майже у два рази більше норми. Також за декілька кілометрів в місті люди сплачують стільки ж як, наприклад, в м. Дніпро по маршруту №136, що має протяжність 23 км. Багато мешканців м.Новомосковськ працюють у м.Дніпро, і чергове підвищення ціни на проїзд стало для них як зашморг на шиї. Реальних замірів пасажиропотоку не робилося. Ні на які громадські обговорення, слухання щодо підвищення цін чи заміни спринтерів на більш пасажиромісткі автобуси не проводились.

Отже, робимо висновок, що перевізники та влада самовільно все вирішили – “нас за нас женили”.

То ж НВР “Правий Сектор” пропонує всім небайдужим долучитися до боротьби за свої права.

Наші пропозиції:
2) Пікетувати органи влади й вимагати організації громадських перевірок наданих транспортними компаніями розрахунків з метою реального захисту прав пасажирів, зниження цін та підвищення якості обслуговування;
2) Закликаємо учасників бойових дій і ветеранів війни долучитись до контролю над “чистоплотністю” перевізників, та, в разі виявлених “недоліків”, організовувати безкоштовні подорожі маршрутками, що курсують між нашими двома містами;
3) Закликаємо долучитись до масових перевірок маршруток небайдужих людей, журналістів,представників Укртрансбезпеки та зацікавлених організацій.
У разі нереагування ми будемо вдаватися до більш активних дій.

За інформацією звертайтесь 097-707-30-56

Александр Пафомкин

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *