Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковські школярі прийняли участь у етапах профорієнтаційного квесту

Новомосковські школярі прийняли участь у етапах профорієнтаційного квесту

18 апреля 2018 0 Comments

16 квітня 2018 року школярі 9 класів Новомосковської СЗШ №6 приймали участь у третьому(PROFIДЕБЮТ) та четвертому(PROFIПЛАН) етапах профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI».

На початку заходу Ірина Пасішна, спеціаліст з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, запропонувала учням ознайомитись з розвитком металургії у часі. Використавши фантазію, школярі помандрувати  в сиву давнину металургійного ремесла. Після перегляду презентації, активізуючи свої знання з хімії, географії та історії, шляхом мозкового штурму, вони визначали значення металургії для розвитку цивілізації, виявляли яку роль металургія грає у розвитку країни, як металургійне підприємство впливає на наше міста та регіон, розшифровували вираз: «У сучасної цивілізації залізний хребет».

Під час третього етапу КВЕСТу PROFIДЕБЮТ учням була запропонована відеоекскурсія до ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», під час якої вони ознайомились з  технологічним процесом виготовлення продукції підприємства, з асортиментом продукції, побачили умови праці, сучасне обладнання.

Ірина Санжаревська, спеціаліст з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, запропонувала дев’ятикласникам прийняти участь у вікторині. Дві команди мали самостійно розробити та презентувати професіограму  професії «Електрогазозварник»: розкрити зміст професійної праці, визначити вміння та здібності, які буде розвивати майбутній спеціаліст – електрогазозварник та вимоги, які ставить професія перед людиною. Крім того, діти складали уявний портрет людини, яка працює у металургійній галузі, називали професії металургійної промисловості, визначали професії в металургії, на яких можуть працювати жінки, називали навчальні заклади, де можна отримати цю професію, з’ясовували актуальність професій металургійної галузі на ринку праці регіону.

Учні  переглянули профорієнтаційний відеоролик «Електрогазозварник».

Учасники команд відповідали на питання – цікавинки, використовуючи логічне мислення та свої знання з шкільних предметів.

Після конкурсів учням чотирьох дев’ятих класів  запропонували пройти до актової зали для підведення підсумків КВЕСТу.

Чи сподобалося їм? Які нові знання вони набули? Що найбільше вразило в тих професіях, з якими вони познайомились? Чому так важливо відповідально ставитись  до пошуку свого призначення?

Спеціалісти центру зайнятості побажали майбутнім випускникам знайти справу свого життя згідно поклику душі, працю, що дарує  задоволення, відчуття значущості і добробуту та на згадку вручили дев’ятикласникам «Пам’ятку старшокласника».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *