Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську відбулась прем’єра п’єси «Одного разу в ночі»

У Новомосковську відбулась прем’єра п’єси «Одного разу в ночі»

7 мая 2018 0 Comments

Четвертого травня до Новомосковського молодіжного театру «Муравейник» завітали гості – театр Дніпровського національного університету «Кімната 33».

Актори запропонували новомосковським театралам виставу за п’єсою Андрія Васильєва «Одного разу вночі». Лірична комедія прийшлася до душі усім присутнім. Для чого ми приходимо у цей світ? Для чого ми живемо? Що головне для нас? Що ми відкриваємо для себе? Запитання, які ми ставимо собі майже не щодня. І, мабуть, дві відповіді залишаться поряд з нами: творити і любити. Кохання дарує нам магічну силу, за допомогою якої ми створюємо неперевершені речі: пишемо картини, чуємо музику, відкриваємо для себе світ поезії, прози, ми виходимо на сцену і кожне па складається у візерунок несамовитої сценографії. Ми живемо – ми кохаємо.

Проста формула, за якою криється неповторний купаж почуттів. І це наше щастя – вміти кохати. І без любові ми не творимо, не дихаємо і не живемо. Мабуть, саме так думали, відчували і творили герої вистави «Одного разу вночі». Історія визнаної художниці, яка одного разу уночі розуміє, що немає творчості без любові. Та чи можна повернути кохання? І з чим піти далі по життю?

Мабуть, все ж, запитань залишається більше, аніж відповідей, але на то воно і життя, аби дивувати нас на кожному кроці, на новому етапі творчості. Дякуємо нашим друзям: художньому керівникові Палацу студентів Оксані Рудковській та декану фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ Дмитру Свинаренку за новий погляд на життя творчих людей і бажаємо нових творчих зустрічей!

Провідний методист
Новомосковського клубу культури
Алла Савченко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *