Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Бессмертный полк”.

“Бессмертный полк”.

10 мая 2018 0 Comments

Чоловік у віці 90 років, з першого дня родіна покликала на війну, і зараз він прийшов вшанувати пам’ять полеглих побратимів.
Обожнюю пропаганду! Звучить завжди героїчно, яле розраховано на дебілів.
Це була 73 річниця закінчення війни. Того шматка війни, котрий продовжувався 4 роки. Тож на момент закінчення війни, йому було 17 років! А на момент початку – 13!
Як багато я не знав про війну, якщо в перші ж дні срср почав мобілізовувати тринадцятирічних дітей!

Жіночки з виданими таблічками, трохи відбивались від стада і розповідали, переважно жінкам та журналістам, як вони наклеїли на таблічку, фото орденів героя, але поліція змусила їх зірвати.
Розрахунок на те, що дурні люди не зададуться питанням, як ти наклеїла фото орденів, якщо таблічку тільки зранку видали, а якщо сама змайструвала шаблонний плакат зі спільним для всіх дизайном та дрєвком, то чому одразу не надрукували й ордени? І навіщо розповідати про це першому зустрічному, котрий нічого не може вдіяти? Чому аналогічні ситуації трапились всюди де проводився цей марш? І чому такі жіночки не йдуть маршем, якщо так поважають героя з плакату, а чепляються до перехожих з цією сумною історією?

Вражають методи російської пропаганди. Вони красавці, круто роблять свою роботу. І дуже сумно за людей, що не здатні критично мислити..(

Дмитро Кошка

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *