Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Цікава справа з “Дніпрообленерго”

Цікава справа з “Дніпрообленерго”

20 мая 2018 0 Comments

Цікава справа з “Дніпрообленерго”, співробітники якого знайшли приховану трьохвилчату розетку на горищі будинку і намагалися через суд стягнути штраф майже 25 тис. грн + судовий збір з власниці будинку – пенсіонерки (розмір пенсії 1400 грн/міс), яка є інвалідом ІІ групи і самостійно виховує двох неповнолітніх онучок.

Інтереси пенсіонерки я представляв по дорученню 2 МЦ.

Розуміючи, що з таким монстром як “Дніпрообленерго” тягатися важко, я написав декілька заяв до товариства, а також Р. Ахметову, в яких просив посприяти анулюванню штрафу. Однак все марно.

Також я направив заяву до НКРЕКП і долучив до неї документи, які були долучені до позову. І несподіванно для себе отримав відповідь, згідно якої ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» було здійснено нарахування штрафу з НЕДОТРИМАННЯМ ВИМОГ Методики в частині визначення періоду, за який має здійснюватися розрахунок обсягу та вартості необлікованої електричної енергії.

Насправді, згідно п. 3.3 вказаної Методики, розрахунок вартості необлікованої електричної енергії здійснюється не більше сумарної кількості днів за дванадцять календарних місяців, що передували дню виявлення порушення, та до дня усунення порушення.

Тобто “Дніпрообленерго” повинен був здійснити нарахування за 12 місяців (365 днів), а не за 3 роки (1096 днів).

Маючи на меті зменшити суму штрафу я заявив клопотання про його перерахунок за 1 рік. Втім перерахунок представник “Дніпрообленерго” так і не зробив, пославшись на вказівку керівника, якому, на мою думку, плювати як на всіх нас, так і на пенсіонерку з дітьми.

Тому суд в задоволенні позову повністю ВІДМОВИВ через відсутність розрахунку збитків за період, що встановлено в ході перевірки, відображено та рекомендовано в листі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 22.11.2017 року № 12161/20,3/7-17, так як суд позбавлений можливості визначити суму завданих збитків за відповідний період, оскільки проведення розрахунку відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.05.2006 3562, зареєстрованої в Міністерства юстиції України 04.07.2006 за №782/12656, відноситься до виключної компетенції енергопостачальника ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго».

Отже АНД районний суд м. Дніпропетровська захистив права пенсіонерки, інваліда ІІ групи, в одиночку виховуючої двох онучок.

Як видно, “Дніпрообленерго” нараховує штрафи не за один рік, а за три роки, чим порушує вищевказану Методику.

Для боротьби з ним в судах для адвокатів надаю лист НКРЕКП і рішення суду. Зробіть побільше репостів для поширення.

Користуйтесь і перемагайте.

Успіхів !!!

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *