Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Відностно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську умовно буде призначено службове розслідування

Відностно винних у припиненні водопостачання у Новомосковську умовно буде призначено службове розслідування

17 августа 2018 0 Comments

Декілька тижнів тому Новомосковськ на 10 діб залишився з вени міської влади без водопостачання. Комунальне підприємство «Новомосковськводоканал» за три роки наростило величезні борги у розмірі 14 млн. гривен, через це КП «Дніпроводоканал» припинив водопостачання в наше місто. За 10 діб «засушливого апокаліпсису» новомосковцям урвався терпець і вони вийшли на мітинг та перекрили дорогу.

Днями місцеві активісти  опублікували на своїй сторінці в Фейсбук відповідь виконавчого комітету Новомосковської міської ради. В документі повідомлялось, що виконавчий комітет Новомосковської міської ради розглянув колективну скаргу  та повідомляє про наступне:

Розпорядження від 01.08.2018 року  № 420-к та від 02.08.2018 року № 424-к у відношенні начальника КП «Новомосковськ водоканал» Головка Олександра Михайловича та першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу Карачевцева Юрія Васильовича прийнято рішення про умовне проведення службового розслідування.

Наврядчи начальника КП «Новомосковськ водоканал» Головка Олександра Михайловича та першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу Карачевцева Юрія Васильовича нардеп ВадимНестеренко та його команда накажуть винни, на нашу думку вони разом крали гроші з КП «Новомосковськ водоканал» що привело до боргів.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *