Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ЦЕЙ ПОСТ ДІЙСНО ВАРТО ДОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ.

ЦЕЙ ПОСТ ДІЙСНО ВАРТО ДОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ.

24 апреля 2019 0 Comments

Пане Юрію, поважаю Вашу думку, хоч і голосував за іншого кандидата/

Юрий Таран для Гвардійська селищна рада(неофіційна спільнота)

Прошу дочитати до кінця.

Я – один з 25%, бо двічі голосував за Петра Порошенка. Я не дивився жодної серії «Слуги народу», і не розумію вибору, який зробити 2/3 українців, але це чесний вибір, і я його приймаю. Молитимуся за Президента Зеленського так, як молився за Президента Порошенка а до нього молився за Януковича бо то законно вибрані люди. Моїм Месією не був Петро Порошенко, і ним не буде Володимир Зеленський, мій Спаситель – то Ісус Христос, і всю Славу я віддаю лише Йому! Але я люблю дякувати за усе добре- своїм друзям, дітям, водіям маршруток і продавцям у крамницях, і всім-всім, тож маю право, а також дуже хочу подякувати моєму Президентові. Якщо Володимир Зеленський зробить бодай трохи добра Україні, я і йому з радістю подякую.

#Дякую, Петре Олексійовичу, за Вашу англійську – круто було чути перший виступ нашого Президента без перекладача у Конгресі США у вересні 2014!

#Дякую за Вашу українську і за часті виступи без шпаргалок – це гідно Президента!

#Спасибі, пане Президенте, що за Вашої каденції сатанинський «привид комунізму» почав «бродити» в напрямку від України, і ми відійшли ще далі від «совка»!

#Дякую, Петре Олексійовичу, що коли ми з дітками їдемо відпочивати в Європу, – просто показуємо на кордоні біометричні паспорти, і все!

#Дякую, що підняли статус нашої держави у світі, і для мене круто бути українцем!

#Дякую, що за роки Вашого президенства свобода віросповідання у нашій країні сягнула чи не найвищого рівня у світі, і кожен може вільно вибирати, де і яким чином служити і поклонятися Богові!

#Дякую за тісну співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков!

#Дякую за R500!

#Дякую, що взяли відповідальність за країну у дуже важкий час!

#Дякую за ту частину Вашої команди, яка разом з Вами працювала на благо України!

#Дякую, пане Президенте, за найчесніші вибори і за те, як гідно Ви прийняли свій програш! Небагато лідерів здатні так мужньо витримати такий іспит!

#Дякую за те, що, залишаючись у політиці, пообіцяли підтримувати у всьому хорошому новообраного Президента: якщо так і буде, це ще більше зміцнить Ваш авторитет, і Ви ввійдете в історію справжнім українським Гетьманом. Надто якщо усім серцем будете шукати Бога і просити у Нього Мудрості!

#Дякую за Томос, хоч я і не є православним, однак знаючи історію, розумію важливість цієї події, що нарешті історична справедливість і Божа ласка прийшла й до нашого народу.

#Подобається це комусь чи ні – українці більшістю чесно вибрали пана Зеленського, і всілякі розбрат, сварки, зловтішання і т.д. на цьому грунті – не що інше, як злочин проти України і гріх проти Бога! Україна – це не 25% і не 75%, це всі ми, всі 100%, такі, які ми є! Панове, що будемо робити? Молитися за Президента, підтримувати, допомагати і будувати? Чи, як то кажуть, «на зло кондуктору», чекати його поразки? Зауважмо, ймовірний успіх пана Зеленського – успіх усіх нас, а його ймовірна поразка – це теж поразка усіх нас, поразка України!

#Президенти приходять і йдуть, а Україна у нас одна!

#І Україна – це МИ!!

#Простягнімо руку тому, хто голосував інакше (бо вони мають право!). Припинімо писати чи говорити зло на будь-чию адресу! В смиренні перед Ісусом, Який віддав за нас Життя, і Чию смерть і Воскресіння незабаром будемо відзначати, попросімо прощення за зло, що розпалилося у наших серцях. Бог помилує нашу країну і дасть їй розквіт і благополуччя, якщо християни матимуть любов поміж собою.

Також ОКРЕМО хочу написати, маю право, про тих, хто вліз в команду БПП, однак своїми грязними руками і вчинками й підставили Порошенка. Нам, людям що 2 роки боролися і продовжують це робити, за право створити свою об’єднану громаду, як нікому це було видно і зрозуміло.
Це перш за все Нардеп Нестеренко В.Г., який декларував свою причетність до демократичних сил, до фракції БПП. Однак всім нам відомо, що цей пан робив з землями фермерів, з саботуванням створення нашої громади, використав знаходження у провладній коаліції для вирішення особистих інтересів. Не забуду, як він приїхав на перше доленосне рішення Гвардійської депутатської сесії, тіпа поздоровити Жилінського з днем народження, і почав розказувати нам, що якщо ми об’єнаємося з Черкаським наших людей не будуть пускати в ЦРБ. Він думав що військові люди це БИДЛО, яке не розбереться, а бидло взяло і розібралося.
І послали Нестеренка з його прихвостнем Жилінським і брєднями що вони розповсюджували.
Це імпотентна Обласна державна адміністрація, яка однією рукою нам допомагала а іншою присилала одного із своїх замів, не буду називати прізвища, у суд, і він просив голову суду щоб нас завалили. Хочу зробити виключення у особі першого зама Кужмана О.М. він нам виділив більше всього часу, і хоч і хитруватий, однак дякуємо.
Це і Обласна рада на чолі з Пригуновим Г.О. який НІЧОГО не зробив навіть і тоді коли БПП на повну саботувала вибори начолі з Маміною за яку бідкалася представниця Опоблоку Голова райради Книжник Наталія (однак їй не гріх, вона представниця ворожого табору, хоч і відхрестилася від Опоблоку).
Це і обласний штаб БПП, який ЗЛИВ Порошенка в Дніпропетровській області (це підтверджується результатами голосувань, один з найнижчих в Україні), це і Нардеп Ричкова Т. (при всій повазі до неї, це правда, вона заслуговує на повагу) яку ми неодноразово інформували про чудеса що робить Нестеренко і просили допомогти, однак почули тільки одне: вступай в БПП, все буде добре.
Це заступниця голови райради Павлова В.С. представниця БПП в районі, яка умудрилася засунути в Новомосковську районну виборчу комісію майже всіх своїх родичів та знайомих, яким дала суворий наказ не з’являтися на комісію. Все це страшне беззаконня і вседозволеність. А ПОТІМ РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ФОТКОЮ У ФЕЙСБУЦІ ВОНА ЧІПЛЯЄ (БЕЗ ЗАЗРЕНІЯ СОВІСТІ) “ДУМАЙ”!!! Що думати???? Все зрозуміло!!!
Це і Новомосковська районна адміністрація, з їх керівництвом, при мовчазній згоді яких проходило брутальне попрання конституційних прав військових людей. Батьки і чоловіки яких сидять в окопах і боронять нашу землю а дружини з дітьми сидять у лайні без води.
І не треба розказувати, тіпа там, хотіли але не змогли, робили але не получилось.
ПРОГРАШ ПЕТРА ОЛЕКСІЙОВИЧА СКЛАВСЯ З ВКЛАДІВ ВСІХ ЦИХ ТА ТАКИХ САМИХ ПОВАЖНИХ ПАНІВ І ПАННІ ПО ВСІЙ НАШІЙ НЕНЦІ УКРАЇНІ, ЯКІ НЕ ЗРОЗУМІЛИ ЩО ЗА ВСІМА НИМИ УВАЖНО СТЕЖИТЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!!! ОТ ВИ ШАНОВНІ І ВИННІ.
Однак ви ще винні не тільки перед народом, його надіями, перед всіма тими, що віддали свої життя за наш шанс жити у європейській країні, ви шановні винні перед Богом, бо то є ГРІХ. А гріх завжди приносить прокляття, яке входить у самі кістки. І тут треба спокутуватися. А це значить зробити і робити все правильно.
Ось така історія, друзі.
І на кінець хочу написати вислів одного українського філософа: ” Історія нас вчить тому, що вона нікого, ніколи ні в чому не вчить.”
Радий що можу все це написати, тому що нікому нічого не винний, окрім своєї сумлінної совісті.
З повагою.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *