Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Напередодні зміни влади в Новомосковську розпочався тотальний розпродаж землі

Напередодні зміни влади в Новомосковську розпочався тотальний розпродаж землі

17 мая 2019 0 Comments

Після офіційно опублікованих результатів виборів другого туру президентських перегонів новомосковська міська влада, всупереч чинному земельному законодавству і перебуваючи в корумпованій змові з правоохоронними органами, почала безпрецедентний розпродаж земельних ділянок у центрі міста.

Розуміючи, що беззаконню в місті приходить кінець, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Нестеренко дав завдання своїм спільникам (яких він сам і привів до влади в місті Новомосковську в 2015 році і з ними ж фактично захопив владу в місті, прикриваючись Президентом України Петром Порошенком), які керують містом, викачати з рахунків Новомосковська всі грошові кошти, залишивши місто на повному нулі.

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Нестеренко

На даний момент компанією «Чечендорстрой», що належить Махмуду Бесаєву і Роману Лебедєву, в місті здійснюються ямкові ремонти міждворових проїздів.

Дані ремонти залишають бажати кращого і нагадують пломбування зубів жуйкою. Але ж цій компанії поставлено завдання не робити якісний ямковий ремонт, а ремонт-показуху для списування бюджетних коштів перед відходом, і, на нашу думку, зазначені особи з поставленим завданням вправно справляються.

Але освоєння коштів, виділених на благоустрій міста, таких як ямкові ремонти і висадка квітів, яких ніхто не садив, ще не є величезною проблемою, а тим більше загрозою для міста і містян.

Справжньою загрозою для міста і містян є те, що подільники нардепа Нестеренка із захопленням влади в місті Новомосковську швидше за все за наказом все того ж Нестеренка ведуть тотальний розпродаж міської землі комерсантам і комерційним структурам, не маючи на те жодних підстав.

В.о. мера міста Новомосковська, він же секретар Новомосковської міської ради сьомого скликання від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Горошко та депутат Новомосковської міськради того ж скликання від «Опозиційного блоку» Олексій Фрейдін за грошову винагороду масово роздають міські земельні ділянки для комерційного використання, в тому числі й для установки на цих земельних ділянках металевих лотків, павільйонів і невеликих магазинів.

Сергій Горошко

Олексій Фрейдін

Незважаючи на те, що виділення землі під комерційне використання здійснюється виключно міськрадою, а Сергій Горошко та Олексій Фрейдін видають землю без дозволу міськради і всупереч чинному земельному законодавству, їх так званий «дах» в особі народного депутата України від «БПП» Вадима Нестеренка та корумповані правоохоронні органи міста Новомосковська це абсолютно не турбує.

Зазначені два ділка – Горошко та Фрейдін – виділенням земельних ділянок у центрі міста не обмежуються, адже поставлене ​​жорстке завдання: заробити, щоб потім можна було піти та на ці гроші безбідно жити певний час.

Тому в гонитві за великими грошима Сергій Горошко та Олексій Фрейдін повним ходом розпродають земельні ділянки біля річки Самара. Ними успішно був проданий маленький пляж по вулиці Комсомольській (Паланочній), де в прискореному порядку побудували ресторан «Султан» (раніше його називали «Прибій»). А після успішного продажу зазначені Горошко та Фрейдін продали ще одну частину міського пляжу, де особи кавказької національності збудувати  кафе-бар «Парк», який належить Ельчину Касумову, йому ж належить і ресторан «Каспій» на березі річки.

Після розпродажу прибережної зони, а тим більше частини міського пляжу, на якому Касумов самовільно засипав частину річки та зробив прибудову-терасу, побачивши таке свавілля, міська влада, прокуратура та поліція відреагували миттєво – приїхали, зібрали необхідні матеріали, швидко отримали відкати й поїхали.

За наданою нам інформацією, прокуратура, поліція та міська влада щомісяця отримують з зазначених об’єктів грошову винагороду за свою бездіяльність.

До того ж в зазначених закладах нами неодноразово були помічені працівники поліції, прокуратури, СБУ та деякі чиновники, які весело проводять час за рахунок закладу. Вдячні нові господарі захоплених прибережних земель досить таки часто пригощають начальника поліції, прокурора міста, головного СБУшника, Сергія Горошка з Нестеренком і Фрейдіним.

Поки ми на порозі грандіозних змін у зв’язку з обранням нового Президента України Володимира Зеленського, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» і його подільники – секретар міськради, він же в.о. мера Сергій Горошко та депутат міськради Фрейдін – під дахом міських правоохоронців розпродадуть всю міську землю, спустошать міський бюджет і втечуть.

Ми просимо всіх небайдужих не залишатися осторонь – писати, говорити, фіксувати на фото та відео, розміщуючи в інтернеті. Адже ЗЛО має бути покаране!

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *