Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську розворотили логово корупції яке збудував начальник поліції О.Чіпець

У Новомосковську розворотили логово корупції яке збудував начальник поліції О.Чіпець

22 июня 2019 0 Comments

На вимаганні хабара було викрито співробітника Новомосковської поліці якою керує Олександр Чіпець

До внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся мешканець міста Новомосковськ та повідомив про корупційні дії одно зі співробітників поліції міста. За безперешкодну підприємницьку діяльність поліцейський вимагав від чоловіка сплату щомісячної “данини” для себе та начальника поліції.

Далі, до Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ надійшло звернення мешканця Новомосковська. Заявник скаржився на те, що співробітник Новомосковської поліції вимагає з нього гроші за непершкоджання у підприємницькій діяльності, пов’язаної з перевезенням вантажів. Щомісяця чоловік повинен був передавати поліцейському та його начальнику Олександру Івановичу Чіпцу понад 10 тисяч гривень.

Проведеною перевіркою встановлено, що до протиправних дій причетний 42-річний інспектор сектору реагування патрульної поліції Новомосковського відділу поліції та начальник.

За зібраними відомостями відносно капітана поліції внутрішньою безпекою НПУ військова прокуратура Південного регіону України розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Органом досудового розслідування визначено Територіальне управління ДБР, розташованого у місті Полтава.

Спільними діями Дніпропетровського УДВБ НПУ, ДБР, за підтримки УСБУ та процесуального керівництва військової прокуратури, капітан поліції був затриманий на службовому місці після одержання 10 тисяч гривень неправомірної вигоди, стосовно начальника поліції ведутся слідчи дії.

За корупційні дії співробітникові та його начальнику поліції загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *