Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ТУРНІРУ ЗІ СПОРТИВНОГО ЛАЗЕРТАГУ

9 августа 2019 0 Comments

7 липня, на полігоні стрілецького клубу, в місті Дніпро проходив турнір Ліги Чемпіонів зі спортивного лазертагу, куди з’їхалися з десяток команд з різних міст країни, щоб поборотися за звання кращих. Новомосковськ на змаганнях представляли дві команди «Плохие ребята» та «Фантом-2».

Загалом у змаганнях брали участь, як професійні команди, так і аматори. Всього було 13 команд по 5 чоловік у кожній. Вік учасників становив від 12 до 16 років.

«Ліга Чемпіонів» – це ряд турнірів, які проходять протягом року на відкритих і закритих майданчиках, з різним лазертаг обладнанням, новими девайсами, режимами гри, призовими фондами і нагородами. Кожен турнір – новий етап у розвитку спортивного лазертагу України.

Всі групи команд грають по сценарію «Захоплення контрольної точки».  Умови турніру зі спортивного лазертагу наближені до бойових. На кожного учасника надіте екіпірування й датчики, які фіксують промінь, випущений зі зброї ворога. Якщо в тебе потрапили – твоя зброя відключається, і тобі потрібно повернутися на свою базу для перезавантаження. За сценарієм гри, команді потрібно захопити контрольну точку і в перебігу 2-х хвилин утримувати її.

По закінченню турніру дві команди з Новомосковська «Плохие ребята» та «Фантом-2» завоювали призові місця. У складній боротьбі їм вдалося зібрати силу волі і протистояти гідним суперникам. Вітаємо команди «Фантом-2» із зайнятим другим місцем та команду  «Плохие ребята» – зайнятим третім місцем.