Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Чи слід очікувати позачергових виборів у Ноыомосковську?

Чи слід очікувати позачергових виборів у Ноыомосковську?

20 августа 2019 0 Comments

Для України 2019 рік видався дуже активним на різного роду події особливо у політиці . Чого лише варті президентська та парламентська виборчі кампанії. Та чи слід нам очікувати третю волну виборів до місцевих  рад ? Нещодавно ми звернули увагу на доволі цікавий матеріал на сайті телеканалу новини «24» під назвою “Місцеві вибори: коли відбудуться і які шанси в партій”. ось пряме посилання на новину https://24tv.ua/mistsevi_vibori_2019_2020_ukrayina_data_pro…

За словами відомих журналістів чергові місцеві вибори мають відбутися восени 2020 року. Якщо ж буде прийняте рішення про позачергові вибори, експерти називають серед дат листопад 2019 року або квітень 2020-го року.

Політологи одностайно наголошують: дострокові місцеві вибори політично вигідні правлячій партії, відразу після парламентських виборів імовірність місцевих сильно зросла. Та для проведення позачергових місцевих виборів потрібні вагомі підстави, яки Зеленський має . Продажній політолог Дмитро Купира вважає, що наразі немає необхідності в проведенні дострокових місцевих виборів та хай далі люди Петра Порошенка розкрадають країну. Він вважає що, треба завершити реформу об’єднання територіальних громад. Щоб зникла така проміжна ланка, як райдержадміністрація. І вже восени 2020 року провести планові місцеві вибори.

Нам здається, що більш зрозуміло коли очікувати місцеві вибори стане зрозуміло після початку роботи оновленої Верховної Ради, яке плануєтся провести 29 серпня .

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *