Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

БлоХери та журналісти Нестеренка почали кусати руку, яка годує?

БлоХери та журналісти Нестеренка почали кусати руку, яка годує?

21 августа 2019 0 Comments

Різні Інтернет-ресурси міста Новомосковська неодноразово порушували питання про самозахоплення деякими недобросовісними підприємцями прибережних зон, паркових та міських пляжів.

Вихід чергового матеріалу на Інтернет-ресурсах міста про такі кричущі випадки самозахоплень землі та будівництва чергового «ресторанчика» відразу ж супроводжувалося наклепом з боку підконтрольних блоХерів і журналістів Нестеренка.

«Шавки» Нестера, як за командою, починали гавкати, обливати брудом і виправдовувати дії як підприємців, так і міської влади, яка за хабар дозволяла влаштовувати таке беззаконня.

Після чергової викривальної статті підконтрольні Нестеренку Інтернет-сайти – «Корисна газета Новомосковська», «Твій рідний край» – відразу ж випускали свою статтю, в якій розповідали, що той підприємець, який незаконно захопив землю та поставив там свій ресторан або кіоск, робить для  міста дуже добре, забезпечуючи робочі місця, мовляв, від незаконного самозахоплення місту буде тільки користь.

Але пройшов час, і узберіжжя річки Самара майже повністю замістили ресторанами, кав’ярнями та лотками.

Вадим Нестеренко програв передвиборчі перегони і не став нардепом, хоч йому надзвичайно кортіло, але навіть підкуп виборців не допоміг, а його блоХерші та журналісти пішли на вільні хліби, отримавши безцінний досвід обливання багном людей, які перейшли дорогу Нестеренку та його оточенню.

Минуло небагато часу після виборів до ВР, і тут тобі й на ….  БлоХерші та журналісти Вадика Нестеренка почали піднімати тему самозахоплень прибережної зони в місті, почали кусати руку того, хто ще вчора їх годував за власний рахунок.

Незрозуміло, що ж сталося з ручними блоХершами Вадика Нестеренка?

Невже через майже п’ять років блоХерші та журналісти Вадика прозріли й побачили проблему в місті?

Відверто кажучи, ми не віримо в те, що «шавки» Вадика Нестеренка прозріли. Швидше за все, господар ресторану «Султан» відмовив колишньому нардепу Нестеренку та його оточенню годувати «на халяву». І ймовірно, саме з цієї причини про ресторан «Султан » журналісти та блоХерші вже колишнього нардепа Вадима Нестеренка почали писати і критикувати. Ось тільки ці комерсанти тоді … були хороші, а зараз вони стали різко погані й негідники!

А раніше ви цього не помічали, блоХери?

Чи раніше вам Нестеренко команду не давав тявкати на ресторан «Султан»?

Ось такі у нас справи відбуваються в місті. Мабуть, невдозі журналісти та блоХери Вадика почнуть помічати всі проблеми міста, отримавши добро від Нестеренка або його правої руки Олексія Фрейдіна, гавкаючи на всіх.

Запасаємося попкорном!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *