Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

СТАЛО ВІДОМО КОЛИ У НОВОМОСКОВСЬКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ТА ЧІ РОЗПОЧНЕТСЯ ВІН ВЗАГАЛІ

СТАЛО ВІДОМО КОЛИ У НОВОМОСКОВСЬКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ТА ЧІ РОЗПОЧНЕТСЯ ВІН ВЗАГАЛІ

19 сентября 2019 0 Comments

Згідно чергового проекту рішення самозванного виконавчого комітету Новомосковської міської Ради «Про початок опалювального сезону 2019-2020 р.р. в м. Новомосковську» та з метою забезпечення населення, підприємств, установ та організацій міста послугами теплопостачання в разі пониження середньодобової температури повітря протягом 3-х діб нижче 8 градусів  тепла, керуючись Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги»,  Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, пунктом 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378 та статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Розпочати опалювальний сезон 2019-2020 р.р. в м. Новомосковську з 01 листопада 2019 року в разі пониження середньодобової температури повітря протягом 3-х діб нижче 8 градусів тепла.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської  міської ради, комунальному закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» та комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» здійснити до 11.10.2019 року пробні запуски котелень і топочних та розпочати опалювальний сезон в разі пониження протягом 3-х діб середньодобової температури повітря нижче 8°С.
  3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника міського голови.

 

Нагадаємо, що станом на 17 вересня 2019 року, котельні міста не мають паспорти готовності, а також  Новомосковськ не уклав договір на постачання газу та не отримав необхідні ліміти.

Міська влада робить все, щоб зірвати опалювальний сезон у Новомосковську і таким чином визвати у городян негативне ставлення до Президента Зеленського та його команди.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *