Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ ВРУЧИЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ ЗА ТРЬОМА СТАТТЯМИ КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ

ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ ВРУЧИЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ ЗА ТРЬОМА СТАТТЯМИ КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ

20 октября 2019 0 Comments

Державний реєстратор,  міста Новомосковська перереєструвала квартиру вартістю 750 тис. гривень у м. Дніпро на нового власника. Жінка-реєстратор підозрюється у підробленні офіційних документів, перевищенні влади та несанкціонованому втручанні в роботу державних реєстрів.

Працівники відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством Управління карного розшуку спільно з  прокуратурою  встановили, що у 2017 році на підставі підроблених документів реєстратор внесла завідомо неправдиві відомості та зареєструвала право власності на квартиру по вулиці Шнеєрсона Менахем-Мендл в місті Дніпрі. Для цього використала підроблений акт про передачу майна в рахунок погашення боргу, який законний власник квартири нібито встиг оформити до своєї смерті, та інші підроблені офіційні документи. Тим самим реєстратор  завдала збитків на суму майже 750 тис. гривень. Викрити зловмисницю вдалося завдяки співпраці з нотаріусами, які зацікавлені у «чистості» операцій з нерухомістю.

15 жовтня жінці вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї), ч.3 ст.365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги). За рішенням суду її відсторонено від посади. Стосовно чиновниці обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.  Наразі поліція перевіряє кожен факт її роботи з державними реєстрами. Також триває документування ще одного аналогічного факту.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *