Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковському ліцею “САМАРА”  виповнюється 21 рік.

Новомосковському ліцею “САМАРА” виповнюється 21 рік.

25 октября 2019 0 Comments

Сьогодні ліцею виповнюється 21 рік.

За історичними мірками, це дуже молодий вік.
Як навчальний заклад ми дійсно наймолодші в місті. Мабуть, саме тому наш ліцей такий амбітний, такий зухвалий, такий самобутній.
А ще за роки свого існування він став дійсно неповторним і унікальним місцем.

І унікальний він, перш за все, своєю творчою, теплою, душевною атмосферою. Цю атмосферу в ліцеї створюють і підтримують найкращі, найдобріші, професійні і компетентні вчителі, які люблять ліцей і його учнів.

Якщо запитати у наших випускників, що, крім неповторної атмосфери, ще вони цінують в ліцеї, то багато хто з них відповість, що цінують ліцей за те, що саме тут вони на власному досвіді переконалися, що їм все по силам: завдання будь-якої складності, будь-які випробування, будь-які виклики. Наші ліцеїсти зуміли в ліцеї прокачати усі свої головні особистісні якості.

Так, ліцей для творчих і обдарованих, для небайдужих і працездатних.
Саме в реалізації своїх талантів, в щоденному самовдосконаленні, в напруженому інтелектуальному і творчому пошуку наші учні і їх наставники стають щасливими.

З днем народження, наш любий ліцею, місце, де ми буваємо по-справжньому щасливими!

З Днем народження Ліцей

Сьогодні ліцею виповнюється 21 рік.За історичними мірками, це дуже молодий вік.Як навчальний заклад ми дійсно наймолодші в місті. Мабуть, саме тому наш ліцей такий амбітний, такий зухвалий, такий самобутній.А ще за роки свого існування він став дійсно неповторним і унікальним місцем.І унікальний він, перш за все, своєю творчою, теплою, душевною атмосферою. Цю атмосферу в ліцеї створюють і підтримують найкращі, найдобріші, професійні і компетентні вчителі, які люблять ліцей і його учнів.Якщо запитати у наших випускників, що, крім неповторної атмосфери, ще вони цінують в ліцеї, то багато хто з них відповість, що цінують ліцей за те, що саме тут вони на власному досвіді переконалися, що їм все по силам: завдання будь-якої складності, будь-які випробування, будь-які виклики. Наші ліцеїсти зуміли в ліцеї прокачати усі свої головні особистісні якості.Так, ліцей для творчих і обдарованих, для небайдужих і працездатних.Саме в реалізації своїх талантів, в щоденному самовдосконаленні, в напруженому інтелектуальному і творчому пошуку наші учні і їх наставники стають щасливими.З днем народження, наш любий ліцею, місце, де ми буваємо по-справжньому щасливими!

Опубліковано Новомосковський міський ліцей "Самара" Пʼятниця, 25 жовтня 2019 р.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *