Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УВАГА-УВАГА!!! МОНЕТИЗАЦІЯ!!!

УВАГА-УВАГА!!! МОНЕТИЗАЦІЯ!!!

12 ноября 2019 0 Comments

З 1 жовтня поточного року розпочалася монетизація пільг по комуналці – пільги почали виплачувати готівкою. Відтепер паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі — готівкова та безготівкова.

Як наше видання вже повідомляли, в управлінні праці та соцзахисту населення до 15 жовтня поточного року приймали заяви від тих пільговиків, які виявили бажання отримувати ці кошти готівкою на власний рахунок. За жовтень місяць ці суми в межах пільгових норм уже перераховуються уповноваженими банками. Пільговики в даному випадку оплачують самостійно всю суму нарахованих  платежів, а кошти, що надходять на їх рахунки пільговиків, вони можуть зняти зі свого рахунку в будь-який час.

Важливо розуміти, якщо пільговик, який отримує пільги у безготівковій формі, забажає перейти на їх отримання у грошовій формі, він має право подати заяву до управління соцзахисту до 15 травня на наступний неопалювальний сезон.

Хто вже подав такі заяви, все зрозуміло. А що робити тим, хто не знав, не встиг чи не захотів писати таки заяви? Чи не залишаться вони без пільг? З цим питанням ми звернулись до міського управління праці та соцзахисту населення.

За словами начальника відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Наталії Панченко, той, хто не подавав до УПСЗН відповідної заяви, отримуватиме пільги у безготівковій формі через Ощадбанк. Для цього Ощадбанк завів персоніфікований облік пільговиків, в автоматичному режимі відкрив на кожного рахунок і налагодив обмін інформацією з підприємствами, що надають комунальні послуги постійно та вчасно. Тепер банк щомісячно отримуватиме від них дані про обсяг спожитих послуг і через індивідуальний рахунок пільговика оплачуватиме їх нараховані суми платежів. частку. Після цього банк надішле СМС-повідомлення пільговику (за наявності даних про номер телефону), де буде зазначено, яку суму нараховано за конкретну послугу, яку вже сплачено банком і яку треба рапстово доплатити пільговику.

Треба мати на увазі, що Ощадбанк оплачуватиме нараховані суми платежів спожитих послуг за пріоритетами, визначеними Урядом Держави. Наприклад, в опалювальний сезон в першу чергу платитимуть за теплопостачання та газ, який використовується для обігріву приміщення, а вже потім – за інші види послуг. Жодних комісій від пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків Ощадбанк не буде брати. Додаткові консультації щодо руху коштів на рахунках можна отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0800210800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України). Якщо є питання до міського УПСЗН, то можна звернутись за номерами телефонів: 0989438108, 0996087996.

У разі отримання від постачальників комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 340 гривень, у пільговиків, які отримують пільгу в готівковій формі, виплата пільги в наступному сезоні буде здійснюватися в безготівковій формі.

Довідково! У місті Новомосковську за жовтень пільги нараховано 3267 громадянам. У готівковій формі їх отримують 933 чол.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *