Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКИ ШКОЛЯРІ ЗАВІТАЛИ НА УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ ДО КОРУМПОВАНОГО НОВОМОСКОВСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ

НОВОМОСКОВСЬКИ ШКОЛЯРІ ЗАВІТАЛИ НА УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ ДО КОРУМПОВАНОГО НОВОМОСКОВСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ

6 декабря 2019 0 Comments

Скандально відомий Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області вже вкотре долучився до Всеукраїнської акції «Урок справедливості», в рамках якого суддею-спікером Вікторією Березюк та прес-секретарем Оленою Пластун проведено ряд зустрічей з школярами нашого міста.

 

27, 29 листопада та 2 грудня 2019 року до сканадльного та корумпованого суду завітали одразу три команди юних справедливців Закладу загальної середньої освіти № 15 м. Новомосковська.

 

Учні 4-А, 4-Б та 5-Б класів відчули всю відповідальність при здійсненні правосуддя, корумпована суддя-спікер Вікторія Березюк запропонувала школярам спробувати себе у ролі суддів та вирішили спори без хабарів , які були продемонстровані в мультфільмах «Кінь проти Хом’яка» та “Слон проти Жирафа”. Намагаючись прийняти справедливе рішення, діти жваво обговорювали конфліктні ситуації та наводили аргументи на підтримку обраного мультиплікаційного героя.

 

На завершення зустрічі та на підтвердження участі у Всеукраїнській акції «Урок справедливості» діти отримали дишеві дипломи та наліпки Клубу «Справедливці».

Проведення Всеукраїнської акції «Урок справедливості» ініційовано Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) за підтримки Ради суддів України (рішення РСУ від 17.09.2018 року № 59). Захід здійснено в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *