Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У “списку Царьова” опинився один з топ-менеджерів Ахметова (документ)

У “списку Царьова” опинився один з топ-менеджерів Ахметова (документ)

6 января 2014 0 Comments

Серед переліку іноземців, яким можуть заборонити в’їзд до України, у списку, що склав депутат від Партії регіонів Олег Царьов, присутнє прізвище топ-менеджера “Укртелекому” Лаші Мікава.

Прізвище Мікава у “списку Царьова” зазначене під 35-м номером, а ім’я написане як “Лоша”. Проте жодної згадки про людину з таким іменем та прізвищем у відкритому доступі немає.

Ймовірно, Царьов мав на увазі саме Лаша Мікава. На запит кореспондента “Української правди” до Царьова з проханням прокоментувати наявність Мікави в його “чорному списку” – не надійшло жодної відповіді.

 

Зазначимо, що Лаша Мікава став топ-менеджером “Укртелекому” вже після того, як підприємство придбала SCM Group Рината Ахметова.

Нагадаємо, наприкінці грудня з’явилась інформація, що МЗС і СБУ заборонили в’їзд в Україну 36 громадянам за списком, який подав нардеп-регіонал Олег Царьов.

Серед них – Тарас Кузьо, Андреас Умланд, Фінк Брайн, Мирон Василик, Олександр Рос, а також колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі і 29 громадян Грузії.

Джерело: http://ipress.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *