Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Добкін і харківські регіонали прийшли в облраду у футболках “Беркуту”

Добкін і харківські регіонали прийшли в облраду у футболках “Беркуту”

30 января 2014 0 Comments

Губернатор Харківщини Михайло Добкін та депутати обласної раді від фракції Партії регіонів прийшли на пленарне засідання в чорних футболках з написом “Беркут”.

“Я сьогодні поділяю позицію фракції регіонів Харківської обласної ради і теж одягнув футболку з написом “Беркут”, ми підтримуємо не тільки “Беркут”, ми підтримуємо всі спецпідрозділи і всіх співробітників міліції, які сьогодні, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, охороняють громадський порядок, не допускаючи варварів і вандалів до погрому державних будівель і установ”, – сказав Михайло Добкін під час виступу на сесії, пишуть Українські новини.

Губернатор заявив, що “покидьки, які сьогодні ламають державне майно по всій країні, нічого в своєму житті не збудували, крім куренів, халабуд, а може бути, криївок про всяк випадок – тому, що ми їх туди заженемо з часом. Палити, ламати – це до себе, туди, в бандерштадт”

Він заявив, що Харківська обладміністрація працює в незвичному для себе режимі, в ній посилено охорону, розгорнуто пожежні рукави.

kharkivoda.gov.ua
kharkivoda.gov.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *