Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Голова ОВК № 38 Селіхов,  у судовому засідання зізнався, що робив порушення

Голова ОВК № 38 Селіхов, у судовому засідання зізнався, що робив порушення

6 ноября 2014 0 Comments

4 листопада відбулось друге засідання в Дніпропетровському окружному адміністративному суді стосовно поданого позову кандидатом в народні депутати України Кузьмука Олександра Івановича. Під час судового засідання голова ОВК № 38, Павло Іванович Селіхов, в присутності журналістів зізнався, що працюючи головою ДВК, не раз порушував діюче виборче законодавство України, натякаючи на те, що такі порушення допускаються на кожних виборах членами ДВК в виборчому окрузі № 38. Тому, з його слів, співчуває членам ДВК, які привозили бюлетені та протоколи до ОВК, та систематично порушували діюче законодавство переписуючи протоколи на місцях, при цьому ОВК закривало очі на такі порушення. Також він намагався знайти виправдання та не раз обґрунтовував чому ДВК роблять такі порушення.

Але суд дослідивши вказані факти, та допитавши свідків, прийшов до висновку, що члени ДВК в виборчому окрузі грубо порушували виборче законодавство та прийняли рішення, що потрібно перерахувати голоси виборців.

Текст рішення:

Изображение Изображение0001 Изображение0002 Изображение0003 Изображение0004 Изображение0005 Изображение0006 Изображение0007

 

Нам прикро, що такі люди як пан Селіхов є керівниками виборчої окружної комісії, які фактично потикали та прикривали грубі порушення в дільничних виборчих комісіях.

 Місто на САМАРІ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *