Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

«Нас звільняють з ганьбою, як собак» – київські ДАІшники

«Нас звільняють з ганьбою, як собак» – київські ДАІшники

4 февраля 2015 0 Comments

Що посієш, те й пожнеш! Багаторічне ганебне існування такої повністю корумпованої державної структури як Державтоінспекція підходить до кінця і вже її «доблесні» працівники починають трохи бунтувати проти такого рішення уряду України.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Київські ДАІшники потроху приходять в себе після Євромайдану і навіть на завтра запланували такий собі міні-страйк на знак протесту проти розформування їх структури.

Формальний привід для «бунту» – звільнення 42 ДАІшників, які «відзначилися» в часи «Євромайдану», складаючи липові протоколи на учасників масовий акцій протесту.

Зазначимо, що вчора, 2 лютого, ДАІшники вже намагалися трохи «страйкувати». Але по-тихому: о 8:00 понад 40 людей зібралися біля будівлі ДАІ Києва, щоб застати керівництво і поговорити з ним по душах. Але мітинг переріс у закрите засідання без зайвих очей. На ньому й був висунутий ультиматум: якщо наказ про звільнення не буде переглянутий, вони влаштують масовий пікет біля МВС і не вийдуть на роботу.

«Нас звільняють, як собак, – з ганьбою. Хоча навіть наша профспілка визнає наказ Авакова таким, який порушує закон, – розповідали нам вчора на «тихому» мітингу інспектори ДАІ. – Багато на АТО дізналися про наказ. Причому під наказ потрапили навіть ті, хто написав рапорт на звільнення ще задовго до цього.

Людям не дають можливості піти за власним бажанням – у всіх фігурує, що співробітник звільнений працівник, який дискредитував правоохоронні органи! А адже ми робили свою роботу». «В законі про люстрацію, на який посилається Аваков, сказано, що має бути створена люстраційна комісія, людини повинні повідомити і запропонувати йому пройти перевірку. Друге: якщо розриваються трудові відносини, то як мінімум людині повинні пояснити, із-за чого з ним прощаються. А перевірок не було. Людей звільнили і навіть нічого не говорили про це. Все має бути за законом, а не просто Аваков вирішив і написав наказ».

Обурені ДАІшники ліквідацією їх служби, на зміну якій прийде поліція. 

«Згідно КЗППу, за два місяці до ліквідації ДАІ людей повинні повідомити і запропонувати нове місце роботи у зв’язку з ліквідацією підрозділу, – обурені ДАІшники. – У нас дві вимоги: переглянути незаконний наказ, а також дати нам інформацію про реформи: коли нас попередять про звільнення? Які компенсації будуть? Що буде з тими, хто не дослужив до пенсії місяці?»

Працівники ДАІ погрожують не виїжджати на виклики і влаштувати мітинг під стінами МВС вже завтра, якщо керівництво не дасть чітких відповідей. 

«Перестанемо виїжджати на виклики, оформляти ДТП і регулювати рух. Місто огорне хаос. Може, навіть підемо всі на лікарняні», – діляться з нами інспектори. 

«У середу вийдуть не лише ті, кого вже звільнили. Настрій поганий у всіх! На мітинг вийде більшість працівників ДАІ Києва, і це не саботаж. Прийдемо прямо у формі. Просто нам необхідно розуміння того, що відбувається», – додає другий інспектор. Вчора відповіді ДАІшникам керівництво не дало. 

У МВС пояснили, що мітингу інспекторів і зовсім не було. 

«Мітингу не було, заявки ніхто не подавав. В будівлі проходила зустріч звільнених працівників», – каже речник МВС України Лариса Волкова.

Ця новина викликала вельми бурхливу реакцію в різноманітних інтернет-спільнотах. Пропонуємо читачам «Преси України» найцікавіші коментарі з них (на мові оригіналу):

***
Я сейчас расплачусь!!! Да их полгода не было на дорогах, после Евромайдана – и ничего, справились!

Семь лет мак не родил, и голоду не было

От сцуки злодійкуваті, нехай дякують, що не стріляють їх, як собак

Как служили, так и увольняют

На початку року минулого року всі даїшники поховались як таргани і нічого в Києві не сталось, як по мені, і дтп було менше, і водії були більш вічливими на дорогах

Сучары. Пусть скажут спасибо, что не в камерах закрывают с позором, а кого и с конфискацией. Они что такое работа, как и менты, знают лишь отдаленно. Вот прибыль, зарплата, льготы, пенсия…

Та гайцев с полгода после майдана не видно было, и ничего. Так шо нехай идут работать в народное хозяйство. В этой стране ничего реформировать нельзя.  Только создавать новое взамен старого.

Нас увольняют, как собак, — с позором. Именно так этих бл.дей и надо увольнять …. КАК СОБАК С ПОЗОРОМ ,,,,

Я б их еще и пенсий лишил …  и запретил вообще где-то на госслужбе работать …

Это больше похоже на вопль отчаяния, бабло занесли, а их никто и не собирался оставлять в мусарне. 

Що ж ви такі злі….   Жодного доброго слова… Люди на сонці, на дощі, в мороз набивали кишені , а ви їх так…. Особисто я б їх не виганяв як собак, а відстрілював як бєшених собак.

Категорически не согласен. Надо колья вкопать возле каждого здания ГАИ и на эти колья всех гаишников посадить.

Видимо понимают, что с полицией они пролетели… А делать больше ничего не умеют.

Джерело: huapress.info

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *