Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Я не допомагаю карателям”, – випадок у львівському супермаркеті (Фото)

“Я не допомагаю карателям”, – випадок у львівському супермаркеті (Фото)

16 февраля 2015 0 Comments

Сьогодні в мережі Фейсбук неабиякого розголосу і обурення набув запис, який виклала активістка та волонтерка Валентина Пригара на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє ІА Корупція інфо.

Подаємо дослівно:

Інцидент в Сільпо сьогодні:

стоїмо такі в Сільпо,хлопчикам на фронт допомогу збираємо.душа болить за кожного з них,знаємо,що одяг в них погорів, що вони потребують нашої підтримки ,хочеться зібрати побільше та купити їм найнеобхідніше. люди реагують по різному,хтось радий допомогти, купує,що просили, кидає в скриньку гроші на форму хлопчикам.хтось байдуже проходить,відгорнувши голову в інший бік,роблячи вигляд,ніби їх це не стосується. але одна реакція сьогодні вразила нас до глибини душі.
заходить паніка,така вся із себе,та на пропозицію допомогти нашим хлопчикам відповідає:”Я не домопагаю КАРАТЕЛЯМ!”
ми в випали в осадок.на чергове питання:”Ви з Луганська чи Донецька?”відповідь з характерним східним акцентом:”я ужгородка”…знов осадок…Люди добрі,що ж це таке?!вони,іроди,жруть наш хліб,живуть серед нас у спокої,бо їх боронять наші хлопчики,живуть з чоловіками,синами та не бояться,що завтра їх чоловіків та синів заберуть на війну. живуть серед матерів,жінок,які втратили синів,чоловіків….і мають нахабство називати їх КАРАТЕЛЯМИ????фото паніки додається. на Ваш розсуд. прохання ідентифікувати.

10968258_1537014303239226_690445570_n

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *