Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

АНОНС  заходів клубних заходів м. Новомосковська лютий-березень 2015 року

АНОНС заходів клубних заходів м. Новомосковська лютий-березень 2015 року

20 февраля 2015 0 Comments

20.02.2015  захід Новомосковського центру народної творчості  щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні .

Указом Президента України від 11 лютого 2015 року в Україні установлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначатиметься щорічно 20 лютого.

В Новомосковську ведеться активна підготовка тематичного вечора, в якому будуть задіяні кращі творчі сили управління культури та туризму. Проведення заходу планується 20 лютого о 14 годині у великому залі міськвиконкому. Звісно, що мова піде прогероїв, яких народила революція Майдану, які загинули за честь, за волю, за право бути Українцем.Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. До них приєдналися сотні воїнів-героїв, які загинули під час АТО. Усіх загиблих присутні в залі вшанують хвилиною мовчання.

На вечір запрошені представники міської влади на чолі з головою, представники громадськості, духовенства, молодь, мешканці міста.

Для посилення емоційного впливу впродовж заходу будуть використовуватись звукові фрагменти подій, які відбувались на Майдані, а також прозвучать тематичні пісні у виконанні солістів та вокального ансамблю.

З промовою до присутніх звернуться міський Голова, священик та представник молоді.

По закінченню заходу присутні в залі урочистою ходою відправляться до Дошки Пам’яті воїнам, загиблим під час антитерористичної операції на Сході України, щоб покласти квіти, як символ пам’яті, вдячності та великої поваги до наших героїв.

21.02.2015 о 14:00

У Новомосковському Міському Будинку культури відбудеться  етнографічно-народне гуляння  «Масляна, Масляна ти у нас красная!», у фойє другого поверху.

До уваги мешканців та гостей  міста будуть відтворені старовинні звичаї, традиції, обряди українського народного фольклору святкування  Масляної.

В програмі виступ творчих колективів міського Будинку культури.

  6.03.2015 захід клубу культури щодо святкування 8 Березня.

Планується святковий концерт за участю заслуженого артиста України Олександра Мірошниченка та народного колективу театру моди «Аніта».

09.03. 2015  захід Новомосковського центру народної творчості, присвячений 201-ій річниці від дня народження   Тараса Григоровича Шевченка.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність Вітчизни, честь і гідність народу. В світлі сучасних подій, що відбуваються на сході країни  значущість людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу, відчувається особливо яскраво.

9 березня 2015 року виповнюється 201 рік від дня народження Великого Кобзаря. Заклади культури управління культури та туризму заздалегідь готують цілу низку заходів: виставки, Шевченківські читання, тематичні вечори. Творчі колективи та окремі виконавці включають в репертуар пісні на вірші поета та готують їх для виконання під час проведення заходів.

Традиційно методистами Новомосковського центру народної творчості розробляється сценарій та проводиться мітинг, присвячений річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Цього року мітинг «Слава Шевченка – слава України!» відбудеться 9 березня біля пам’ятника Великому Кобзарю. Планується виступ народних колективів – ансамблю бандуристів «Сарма», хору козацької пісні «Самарська слобода», а також солістів.

З промовою до присутніх на мітингу городян звернуться: міський голова, голова міського відділення організації «Просвіта». Вірші поета прочитають учні шкіл міста.

Завершиться мітинг покладанням квітів до пам’ятника видатному сину українського народу.

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *