Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ «ЛАСТІВКА»! (ФОТО)

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ «ЛАСТІВКА»! (ФОТО)

24 февраля 2015 0 Comments

20 лютого 2015 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 7 «Ластівка» відбулися урочистості з нагоди 40-річниці заснування закладу.

Відлік життя людини починається з Дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі виховательські руки, що з часом стають такими ж рідними, як і материнські.

Вже сорок  років перед маленькими дітлахами відкриті двері «Ластівки»в чудову країну казок, ігор та знань, де вони отримують такі потрібні їм вміння спілкуватися і любити, жити і перемагати, де про садок говорять, як про затишний і гостинний дім, де живе любов, доброта і чуйність, де педагоги – мудрі та чуйні, аура світла і чиста.

На урочистості завітав Міський голова Сергій Анатолійович Мороз, який дуже опікується маленькими громадянами міста, знає всі їх проблеми, бажання щодо покращення умов виховання дітлахів. Його подарунок «ПРАЛЬНА МАШИНА» став своєчасним та необхідним.

Зі словами щирого вітання до колективу звернулася начальник управління освіти Падашуля Наталія Іванівна, яка відзначила великий вклад колективу закладу у виховання підростаючого покоління «маленьких ластів’ят», за якими майбутнє нашої держави України.

Завітав на свято депутат міської ради Микола Тимофійович Савчук, який завжди надає необхідну допомогу у вирішенні питань закладу. Його подарунком стали іграшки для розвитку дітей та слова вдячності педагогічному колективу  за творчу самовіддану працю у вихованні дітей.

Серед запрошених гостей був начальник ПМК-36 Микола Олексійович Усенко, який розповів про забудову закладу, про його розширення, проблеми 90-х років та гордість за сучасний заклад у своє 40-річчя. Подарунок – квіти отримали перша завідуюча Папка Людмила Тимофіївна та нинішній керівник Жмур Ірина Володимирівна, а вихованці закладу отримали набір розвиваючих ігор та іграшок.

Нових творчих злетів усім-усім хто вміє перетворити дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого!

DSC_0618 DSC_0628 DSC_0639 DSC_0650 DSC_0659 DSC_0795

 

DSC_0714 DSC_0788

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *