Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В Новомосковську депутати міськради визнали Росію агресором.

В Новомосковську депутати міськради визнали Росію агресором.

2 марта 2015 0 Comments

В п’ятницю відбулось чергове засідання Новомосковської міської ради, в черзі денній одним з питань було: «Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII “Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою — агресором»».

Забігаючи наперед скажемо, що на наш погляд, більшість депутатів не зовсім була згодна з цим рішенням, на  передодні проводилась робота щоб засідання не відбулось. А потім зовсім попросили міського голову на депутатському дні поставити це питання в останню чергу, що деякі депутати мали можливість уникнути голосування та піти наприкінці засідання.

Але депутат міської ради Костянтин Пузирь, був не згоден й тому на черговому засіданні міської ради вніс пропозицію розглянути питання про визнання Росії агресором одним з перших та проголосувати поіменно. Своїми діями депутат Пузирь, деяких депутатів загнав в кут, у них не було виходу та вони підтримали рішення проголосувавши «ЗА».

Не обійшлось і без дивувань депутат Олександр Шаркун, який по нашим даним представляє політичну партію «Народний фронт», під час голосування за вказане рішення був відсутній, з яких причин нам не відомо, але потім, з’явився та повідомив всім, що в нього були важливіші справи.

Хотілось би нагадати депутату Шаркуну, що його насильно в депутати ніхто не тягнув.

В свою чергу, наша редакція вдячна депутатам Новомосковської міської ради про те, що визнала Росію державою, яка є агресором по відношенню до України.

 

Місто на САМАРІ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *