Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Титушковод” Калашніков знову збирає платні мітинги в Києві та “сповідує” ідеологію регіоналів

“Титушковод” Калашніков знову збирає платні мітинги в Києві та “сповідує” ідеологію регіоналів

4 марта 2015 0 Comments

Одіозний регіонал Олег Калашніков, який прославився побиттям журналістів та організацією наметового містечка “Антимайдану” в Маріїнському парку, мирно розгулює Києвом, ідеться в сюжеті програми “Гроші”. Саме регіонал Калашніков чи не першим започаткував традицію за гроші збирати людей на площах, а також розстрілював Євромайдан в інформаційному просторі. Від самого початку Революції Гідності був одним з організаторів так званого Антимайдану, а в грудні 2013 року пророк Калашніков лякав Україну війною. Програма “Гроші” провела розслідування, чим зараз займається одіозний регіонал. 

У ресторані п’ятизіркового готеля поруч із Калашніковим – постійна гостя російських телеканалів Вікторія Шилова. І поки вони щось довго обговорюють про гроші і про людей, під київською мерією починається платний мітинг. Після обіду авто Калашнікова прямує до салону російського телефоного оператора, де сидить майже годину. Наступна зупинка – паркінг елітного розважального комплексу “Арена” на Хрещатику, а після цього його авто прибуває в район Виноградар. Журналістам вдалося поспілкуватися з рупором Януковича на виході з парковки.

Він розповів, що зараз займається “суспільно-політичною діяльністю”, продовжує “сповідувати ідеологію ПР”, проте пояснити, звідки гроші на таку діяльність, не зміг. Щодо анексії Криму та нападу Росії, Калашніков висловився наступним чином: “Там немає російських солдатів. Доказів не має, а от в Києві працюють американські агенти. В СБУ, в Нацгвардії, всюди”.

 

334312_900

На фото Калашников и Шилова

Більш того, за словами Калашнікова, ніяких претензій до нього правоохоронці не мають і на допити не викликали. А поки СБУ і ГПУ не має до нього діла, Калашніков продовжує гуляти українською столицею та займатися тим, що в нього виходить найкраще: готувати нові акції з проросійськими активістами.

Джерело :tsn.ua

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *