Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Кіровоградське ОЗУ возить з Криму автівки

Кіровоградське ОЗУ возить з Криму автівки

24 марта 2015 0 Comments

Отримана інформація про те, що в м.Олександрії Кіровоградської області діє організоване злочинне угрупування, яке займається незаконним переміщенням із АР Крим коштовних автомобілів (Toyota Prado 150, 200, Lexus LS460 тощо), на яких в подальшому «перебиваються» кузовні номерні знаки в приватній ремонтній майстерні м.Черкаси, знімаються з обліку в МРЕВ м.Кременчуга Полтавської області та в подальшому реалізовуються по території України на підставі підроблених довідок – рахунків.

 За наявними даними, до складу угрупування входить колишній начальник УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області Колтирін О.В. (керівник ОЗУ), приватний адвокат Сердюк О.І. (займається підробкою документів), виконавець робіт по «перебівці» номерів та реалізації автомобілів Казачин І.В., слідчий Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області Кацев С.Ю. (виконує функції «криши»).

Встановлено, що з початку 2015 року ними було реалізовано близько 10 автомобілів загальною вартістю понад 150 тис. доларів США.

ОРД”

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *