Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УВАГА! Вані Стукалову потрібна допомога (ФОТО)

УВАГА! Вані Стукалову потрібна допомога (ФОТО)

28 марта 2015 0 Comments

Друзі, завдяки вашій допомозі, мені вдалось частково речами допомогти Вані Стукалову та його мамі. Цей чудовий ведмедик на фото з Іванком, якраз приїхав з вашим обозом. (Yulia Weber Julia Morgunova Jacob Wintergreen Наталья Зайдер Andrew Repchenko)
Трошки розкажу про Іванка.
Він з Антрацита. Йому 4,5 роки. У серпні 2014 року літаком його доправили в лікарню Харкова: при обстрілі хлопчика відкинуло вибуховою хвилею, від сильного удару утворилася внутрішньочерепна гематома, яка була діагностована медиками в Харкові. Однак, під час операції виявилося, що крововилив стався в уже існуючу тоді пухлину головного мозку. Знадобилася повторна операція з її видалення, яка була проведена вже в НДІ нейрохірургії в листопаді 2014р.
Наразі, Іванко з мамою знову знаходяться у НДІ нейрохірургії. Днями Іванко переніс операцію, пухлину йому видалили, але тепер в нього починається довгий період реабілітації. Ліками наразі він забезпечений, але для відновлення сил йому потрібне якісне харчування. В умовах лікарні це не так просто. Тож мама намагається кожного разу додати в раціон хлопчика фрукти та йогурти, які так полюбляє Іванко. А ще він любить,коли мама йому читає книжки.)))
Розумію,що життя у нас у всіх зараз важке,але для всіх небайдужих і тих, хто хоче і може допомогти,залишаю картку мами Іванка: Приватбанк 4149497818095210 Пєхова Олена Михайлівна.

Ваня Стуканов Ваня Стуканов с мамой Справка Иван Стуканов

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *