Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ВИКРАДАЧІ АВТІВОК ЗАТРИМАНІ ТА ЗААРЕШТОВАНІ (ФОТО)

ВИКРАДАЧІ АВТІВОК ЗАТРИМАНІ ТА ЗААРЕШТОВАНІ (ФОТО)

3 апреля 2015 0 Comments

Крадіжки автотранспортних засобів протягом останнього десятиліття займають одне із значущих місць у структурі скоєних в Україні злочинів. Це обумовлено не стільки питомою вагою даної категорії розкрадань щодо загальної кількості злочинів, скільки суттєвістю завданої шкоди (велика вартість автомобілів).

Показники розкриття крадіжок автотранспорту, в тому числі окремо крадіжок автомобілів, традиційно розглядаються як один з основних результатів діяльності органів внутрішніх справ. Специфічність зазначених злочинів зробила необхідним виділення цього напрямку в якості самостійної лінії роботи в підрозділах карного розшуку і попереднього слідства, закріплення за нею найбільш досвідчених співробітників, бо розслідування незаконних заволодінь транспортними засобами має низку особливостей, знання яких дозволяє найбільш ефективно боротися з даним видом злочинів.

Протягом грудня 2014 – січня 2015 в Новомосковський міській відділ міліції від мешканців смт.Меліоративне Новомосковського району надійшло 5 повідомлень про викрадення автомобілів вітчизняного виробництва невідомими особами. Проаналізувавши весь зібраний матеріал, оперативники дійшли висновку, що до цих злочинів причетні одні й ті самі особи. В рамках відкритих кримінальних проваджень за цими фактами була організована і здійснена копітка оперативно-розшукова робота, внаслідок якої правоохоронцями були встановлені та затримані «гастролери» з міста Павлоград – 24-річний та 26-річний раніше судимі мешканці цього міста. На їх рахунку три десятки незаконних заволодінь транспортними засобами (автомобілів, моторолерів та скутерів), в тому числі 5 автівок з Новомосковського району. Частина викрадених автомобілів вилучена та повернена власникам, частина – була розібрана зловмисниками на запчастини та продана, а декілька автівок були знищені шляхом підпалу.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.289 КК України, підозрювані заарештовані та їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Пам’ятайте, що ніхто не подбає про збереження автомобіля краще, ніж його власник! Якщо Вам відома будь-яка інформація про можливі місця відстою викрадених транспортних засобів (місця для розукомплектування автомобіля, СТО, гаражні кооперативи, охоронювані та не охоронювані стоянки тощо), не залишайтесь осторонь та телефонуйте в міську міліцію за телефонами: 102, 7-31-66, які працюють цілодобово. Бережіть себе та своє майно.

 Т.М. Попова,

  майор міліції

19 21 27 28 32 IMAG1506 IMAG1511

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *