Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Членом наглядової ради НБУ за квотою президента є «права рука» Ахметова Ірина Акімова – Доній

Членом наглядової ради НБУ за квотою президента є «права рука» Ахметова Ірина Акімова – Доній

19 апреля 2015 0 Comments

Одним із членів наглядової ради Національного банку України, призначених за квотою президента Петра Порошенка, є екс-радник Віктора Януковича Ірина Акімова. Про це в ефірі програми “Шустер.live” “112 Україна” заявив голова Центру досліджень політичних цінностей Олесь Доній.

“Але, це ще не все, не тільки за Андрієм Портновим у нас стоїть Петро Порошенко. За квотою президента є в наглядовій раді Нацбанку ще один активіст, права чи ліва рука пана Ріната Ахметова, Ірина Акімова. Ось вам відповідь на питання, а хто стоїть за захистом представників режиму Януковича”, – заявив Доній.

“Андрій Портнов – це один з юристів попередньої команди Януковича. У нас є такий орган як наглядова рада Нацбанку, половину представників призначає Верховна Рада, а половину президент, призначає і звільняє президент. Ви будете дуже здивовані, якщо довідаєтеся, що півроку після обрання нового президента Петра Порошенка, до грудня минулого року, Хорошковський і Андрій Портнов були членами наглядової ради Нацбанку за квотою президента. Отже, тільки в грудні були звільнені. Півроку знадобилося Петру Порошенку для того, щоб звільнити. Лише коли в грудні піднявся скандал і почали дошкуляти генерального прокурора і поставили питання про відставку, він підписав ротацію Портнова і Хорошковського”, – додав він.

Зазначимо, колишній перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова заявила про вихід з Партії регіонів 17 квітня минулого року.

За матеріалами pohlyad.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *