Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Працівниками Новомосковського центру народної творчості був проведений святковий концерт з нагоди вшанування воїнів з 20-го батальйону

Працівниками Новомосковського центру народної творчості був проведений святковий концерт з нагоди вшанування воїнів з 20-го батальйону

21 апреля 2015 0 Comments

15 квітня, у смт. Черкаське, працівниками Новомосковського центру народної творчості був проведений святковий концерт з нагоди вшанування воїнів з 20-го батальйону  територіальної оборони Дніпропетровської області, який був сформований із добровольців та мобілізованих Дніпропетровщини 20 квітня 2014 року. Вони одними з перших потрапили в зону АТО і першими понесли втрати. Вони побували в самих гарячих місцях протистояння. Географія батальйону пролягла Маріуполем, Красногорівкою, Авдіївкою, Марьїнкою, Кураховим та багатьма іншими населеними пунктами. Вони повністю звільнили Красногорівку та Марьїнку.

В листопаді 2014 року переформований в 20-й окремий мотопіхотний батальйон 93-ї механізованої бригади. Зона АТО стала для них місцем правди і свободи, територією дружби, братерства, підтримки  і  абсолютної толерантності.
Та, нажаль,  не всі воїни повернулися живими до рідної домівки. Зробивши останній крок, їх побратими  журавлиним ключем полинули у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.   Пам’яті воїнів, які загинули під час антитерористичної операції на сході України, була оголошена хвилина мовчання. Пісню «Мамо, не плач» присвятила загиблим героям Анастасія Строїло. Максим Олійник подарував присутнім патріотичну пісню «Заспіваймо пісню за Україну».

У концерті також прийняли участь:  чоловіча група народного колективу хору козацької пісні «Самарська слобода», керівник Валентин Калашник, зразкова аматорська естрадно-циркова студія «Меланж арт»,  керівник Уляна Литвинова, Вікторія Юрченко (яка була ведучою концерту) та солісти школи естетичного виховання ім..Бровченка – Ведмідьова Христина, Максимчук Євгенія, Черненко Уляна, Олена Шляхова.
Концерт пройшов у доброму настрої. Різнопланові номери додали наснаги воїнам 20-го батальйону. А їх згуртованість і єдність була так відчутна під час нагородження! Вони з таким запалом і повагою аплодували один одному, що відразу видно – їх бойовий дух нашому ворогу ніколи не зломити!

Дуже приємно, що серед нагороджених, був працівник НЦНТ – Ралдугін Едуард Борисович, який отримав медаль «За заслуги перед Вітчизною».  Слава Україні! Слава патріотам, які всім серцем кохають свою землю. Слава нашим воїнам! Ми віримо в них! Ми пишаємося ними!

З гордістю можемо  сказати, що у нихмужній дух та мужнє серце… Нехай тепло рідних і друзів зігріває наших захисників кожен день.

 

Директор НЦНТ                                                           О.М.Калашник

_pqOm2ET9Ko 6chWExSTjag 1i8FeV0DNoU MOC2boGbE5E XQFNnm2nXG8

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *