Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У вбивстві мера Сімеїза підозрюють львівського кримінальника

У вбивстві мера Сімеїза підозрюють львівського кримінальника

7 октября 2013 0 Comments

У вбивстві мера кримського Сімеїза міліція підозрює львів’янина Дениса Огороднікова, знаного у кримінальних колах на прізвисько «Огород».

Як повідомляє газета «Ратуша», у Львові кримські міліціонери обшукали всі можливі об’єкти, на яких міг з’явитися 34-річний Денис Огородніков, знаний у кримінальних колах на прізвисько «Огород». Саме його міліціонери обґрунтовано підозрюють у безпосередній ліквідації мера Сімеїза і не дуже обґрунтовано – у ліквідації мера Феодосії.

Про самого «Огорода» відомо небагато. Проживав у районі вулиці Некрасова. Ріс без батька, мати пила. Серйозні люди з кримінального світу звернули увагу на сироту з нелегкою долею, коли тому було приблизно 19 років, і відтоді цей спортсмен (біг і бокс, тренувався в залі «Євроспорту») почав працювати під дрібні замовлення: когось покарати, зламати руку, ногу, вибити борг. Їздив на «Мерседесі», мав невеличкий бізнес. Свого часу був членом кримінальної «бригади» Роми «Сміта» (Павлова). Після загибелі «Сміта» 14 вересня 2004 року Денис Огородніков працював на інших людей. Цей боєць у свої 34 не визнає мобільних телефонів і не має жодного друга чи товариша. Надзвичайно недовірливий. Оперативники отримали застереження, що «Огород» може бути вкрай небезпечним при затриманні. За оперативною інформацією, зараз він у Словаччині. Найближчі знайомі називають чоловіка «Залізною людиною».

Нагадаємо, у Львові провели обшуки в дев’яти квартирах у рамках розслідування кримінального провадження про вбивство мера кримського Сімеїза.

Джерело: http://zik.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *