Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Правоохоронці продовжують викривати  підпільні пункти прийому металобрухту (ФОТО)

Правоохоронці продовжують викривати підпільні пункти прийому металобрухту (ФОТО)

23 сентября 2015 0 Comments

Нелегальний пункт прийому металобрухту виявили нещодавно новомосковські правоохоронці. Він був розташований в одному з багатоповерхових будинків в центрі міста!
Міліціонери викрили особу, яка без державної реєстрації та без спеціального дозволу здійснювала операції з металобрухтом. 57-річний місцевий мешканець організував та займався незаконним прийомом металобрухту в підвальному приміщенні дев’ятиповерхового будинку по вул.Велика Ковалівка.
Під час досудового розслідування по кримінальному провадженню було встановлено, що наприкінці червня 2015 року підозрюваний в порушення вимог Закону України «Про металобрухт» з метою отримання не контрольованого державою прибутку, виділив частину підвалу дев’ятиповерхівки по вул. Велика Ковалівка, який він орендує вже довгий проміжок часу під склад склотари, для зберігання металобрухту. Підшукав особу, яка буде здійснювати приймання брухту чорних металів від фізичних осіб, промислові металеві ваги, на яких проводилося зважування прийнятого металобрухту, визначив умови та порядок прийому металобрухту, розробив план та режим функціонування пункту, і розпочав свою незаконну діяльність.
Під час огляду підвалу були виявлені та вилучені промислові металеві ваги та 300 кг брухту чорного металу. За даним фактом працівниками слідчого відділення Новомосковського міського відділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 213 КК України “Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом”. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт від ста до двохсот годин. Наразі слідство триває, правопорушнику оголошено про підозру.
А взагалі протягом 9-ти місяців поточного року 6–им міжрайонним відділом управління протидії злочинності в сфері економіки (УПЗСЕ) України в Дніпропетровській області спільно зі слідчим відділом Новомосковського міського відділу міліції під час проведення заходів, направлених на виявлення фактів незаконного обігу кольорових та чорних металів на території Новомосковщини, було відкрито 15 кримінальних проваджень за ст. 213 КК України, з яких 6-ти особам повідомлено про підозру, 4 матеріали направлено до суду з обвинувальним актом, 1 кримінальне провадження закрито, за 9 кримінальними провадженнями триває досудове розслідування. Загальна кількість вилученого металобрухту складає понад 70 000 кг.

Т.М. Попова,
майор міліції

2015722133017 2015722133022 2015722133026 image-6fe6ec1c9b41ac596a2d5539f780b1051146f6bc277bbd7cf3cfa457ba9a3eec-V

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *