Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковськ відзначив 72-у річницю вигнання фашистських загарбників

Новомосковськ відзначив 72-у річницю вигнання фашистських загарбників

24 сентября 2015 0 Comments

22 вересня 2015 року біля меморіалу «Вічна слава» відбувся мітинг, присвячений 72-й річниці вигнання фашистських загарбників з міста Новомосковська.

Аби віддати шану пам’яті загиблим під час Другої світової війни та подякувати ще живим ветеранам на мітинг завітали керівництво міста, депутати міської ради, начальники установ,  підприємств, представники політичних партій та громадських організацій, ветераниішколярі.

Зі словами подяки від імені усіх новомосковців до ветеранів звернувся міський голова Сергій Мороз.

«Сьогодні ми відзначаємо важливу дату – 72-у річницю визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Пам’ять про ті випробування живе в серці кожного мешканця міста, кожного ветерана війни і тилу. Саме Вам довелося пройти смертельне пекло фронту, а потім піднімати місто з руїн, відроджувати Новомосковськ. Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дісталася нам перемога над ворогом. Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо для українського народу. Низький уклін та щира вдячність Вам, дорогі ветерани.  Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу. Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто, хочу висловити велику подяку всім Вам, хто носить ім’я ветерана війни. Пам’ятаймо наше минуле і дбаймо про майбутнє. Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, оптимізму! Нехай кожен день дарує вам радість життя! Всім нам – миру, добра і взаєморозуміння», – зазначив міський голова.

Від імені очевидців подій Великої Вітчизняної війни до присутніх звернулися Почесний громадянин міста, доктор історичних наук, військовий історик Іван Стороженко, заступник голови Новомосковської міської ради ветеранів, полковник у відставці Михайло Горбов та голова ветеранської організації партизан та підпільників Присамар’я Петро Єскін.

Від імені молодого покоління до присутніх звернулася учениця 11-го класу загальноосвітньої школи №2 Катерина Половинко. Вона наголосила, що для молодого покоління 22 вересня уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу.

«У цей славетний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими. Вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнних лихоліть, так і у важкі дні відбудови нашого міста. Ми можемо лише здогадуватись скільки випробувань, болю та втрат довелося Вам пережити, шановні ветерани, і при цьому зберегти гідність, віру, любов. Бути Вашими послідовниками – велика честь!», – наголосила учениця.

За доброю традицією, урочистим  військовим парадом пройшла колона бійців 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту, основна частина якого зараз знаходиться на сході України та приймають участь в антитерористичній операції.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів невинних жертв та поклали квіти до меморіалу.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *