Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання

Відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання

28 сентября 2015 0 Comments

23 вересня 2015 року відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання. Нажаль, явка депутатів була не високою. Тільки 27 народних обранців знайшли можливість завітати до міськвиконкому.

Перед початком засідання міський голова Сергій Мороз закликав майбутніх кандидатів не використовувати адміністративний ресурс під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Далі депутати перейшли до розгляду питань черги денної. Без суперечок депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затвердили надання матеріальної допомоги громадянам міста та заслухали  питання щодо оренди комунального майна.

Найбільше часу у депутатів зайняв розгляд проекту рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 23 січня 2015 року №1217 «Про бюджет міста Новомосковська на 2015 рік. Заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова детально доповіла про внесені зміни, враховуючи клопотання головних розпорядників коштів та керівників бюджетних установ.

У кінці засідання міський голова Сергій Мороз подякував депутатам за роботу протягом каденції та наголосив, що з переважної більшості питань вдавалося знайти порозуміння.

yzobrazhenye_3372 yzobrazhenye_3386
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *