Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В УКРОПІ назвали обшуки та затримання своїх партійців політичними репресіями

В УКРОПІ назвали обшуки та затримання своїх партійців політичними репресіями

31 октября 2015 0 Comments

В «Українському об’єднанні патріотів – УКРОП» заявляють про політичне підґрунтя обшуків своїх партійців та волонтерів.

«Тільки політичні репресії. Мабуть, комусь не подобається хороший результат УКРОПу на місцевих виборах, який ми показали, зайшовши у 15 обласних рад, 150 міських рад, більш як 200 районних рад. Можливо, хтось хоче тиснути на мене перед другим туром. Я поки не можу зрозуміти, але це можуть бути тільки політичні репресії. У Дніпропетровску йде тотальна зачистка партії», – заявив один з лідерів партії Борис Філатов в ефірі каналу «112 Україна».

Він також розповів подробиці затримання голови політради партії Геннадія Корбана. «Корбана затримали на моїх очах – без пояснення причин та без жодного документу. До нього прийшли додому і почали ламати двері. Коли я підійшов (він живе по сусідству) і запитав, що відбувається, мені повідомили, що тут шукають злочинця, який, за їхніми даними, перебуває в цьому будинку. Вони зламали двері, схопили Корбана на порозі і повезли невідомо куди», – сказав Філатов.

Він додав, що затримання проводили близько 8 бійців «Альфи» у балаклавах та двоє слідчих ГПУ.

«Усе місто забите глушилками, весь час падає зв’язок, на кожному перехресті – «Фольксваген» з озброєними людьми та затемненими вікнами. Такого навіть при Януковичі й близько не було. Обшукують волонтерів – це вже занадто. Наступним кроком вони, мабуть, почнуть розстрілювати наших партійців», – додав народний депутат.

Джерело: ukrop.com.ua

927546 Wx600_476060 640x480 (1) 640x480

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *