Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Сиротюк, Мосійчук, Корбан: Порошенко став Путіним?

Сиротюк, Мосійчук, Корбан: Порошенко став Путіним?

31 октября 2015 0 Comments

Обшуки та арешти у Дніпропетровську це удар, перш за все, по політичному проекту “УКРОП”, для боротьби з яким влада готова на безпреценденті методи – так вважає відомий військовий журналіст Юрій Бутусов.

“Gennady Korban заарештований СБУ. З 7.30 йдуть обшуки у Фонді оборони країни – одному з найбільших волонтерських фондів, і вдома у ряду членів партії “УКРОП”. Ніяких пояснень немає. Влада, яка дозволила спокійно виїхати Сергію Клюєву, що не заарештувала жодного керівника Партії регіонів, не торкнула партнера Януковича Ахметова, не чіпала жодного з учасників здачі Донбасу, не чіпала російського бізнесмену Григоришина, який фінансував Комуністичну партію України – агентів Кремля … заарештувала одного з головних опонентів президента Порошенко. Адже можуть, виявляється, можуть – увірватися, обшукати, вилучити, відвезти. І рішучість і всі законні рішення можуть отримати. Все можуть.

Якби хотіли вдарити по бізнесу Коломойського – то обшуки і арешти були б на “Укрнафті”. І це, до речі, було б логічно. Але вирішили нанести удар персонально по Корбану – а значить, це удар насамперед по політичного проекту “УКРОП”, в якому Корбан є ключовою фігурою. Це означає, що влада вважає Корбана і “УКРОП” небезпечними для себе політичними опонентами і бачать в них загрозу настільки серйозну, що готова піти на безпрецедентні заходи. Це реальність, така, якою її бачить Петро Олексійович. Сумнівів не може бути тільки в одному – це його особисте распорядженя”, – пише Юрій Бутусов.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *