Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Дніпропетровці в соцмережах висміяли постановочні дебати Вілкула

Дніпропетровці в соцмережах висміяли постановочні дебати Вілкула

3 ноября 2015 0 Comments

Прогресивні дніпропетровці з обуренням сприйняли так звані «дебати», які в суботу були екстрено призначені Олександром Вілкулом на підконтрольному йому 11-му телеканалі у момент активної фази обшуків і погромів в активістів партії «УКРОП». Такий висновок можна зробити з реакції городян на своїх сторінках і групах в соціальних мережах.

«Сам призначив, сам прийшов і обурюється «А де це другий кандидат», коли за його ж вказівкою в цей же час в офісах «УКРОПу» обшуковують патріотів і волонтерів. Геть стратег, а не Вілкул», – пише Ольга Суріна в мережі «Фейсбук».

Втім, невдоволення дніпропетровців викликає не тільки час, обраний для ефіру, але й сам факт його проведення.

«Ще за тиждень було відомо, що 2-го [мається на увазі 2-го листопада – прим. ред.] будуть дебати НТКУ на нормальному каналі, який не належить Вілкулу і його друзям. Нафіга треба було влаштовувати це посміховисько? Щоб потім сказати, мовляв, я на ті дебати не піду, адже на мої ніхто не прийшов? Я ж не думаю, що хоча б у кого з адекватних людей є сумніви, що 11 канал повністю ліг під Вілкула», – зазначає Ірина Шєїна.

Окрему увагу городяни приділяють формату монологу Олександра Вілкула. У більшості глядачів є підозри в тому, що запитання політику були заздалегідь відомі, а відповіді підготовлені і завчені.

«Тільки у мене є відчуття, що Вілкул всі питання знає заздалегідь? Чому він відповідає в такому темпі, типу все це вивчено? », – Запитує Андрій Маленко в групі «Это Днепр, детка». Схожої думки дотримується і Олег Шевцов: «Виглядало типу як студент на іспиті. Молодець, все добре вивчив».

Як повідомлялося раніше, про дебати на 11-каналі стало відомо менш, ніж за добу до їх проведення. Основне телевізійне протистояння між Олександром Вілкулом і Борисом Філатовим має відбутися на Першому Національному телеканалі в понеділок, 2 листопада. Про проведення національних дебатів громадськість і самі кандидати були оповіщені за тиждень до їх проведення.

Автор: Єва МЕРЕЖКО

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *