Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Дисидент Степан Хмара прийшов підтримати Корбана

Дисидент Степан Хмара прийшов підтримати Корбана

5 ноября 2015 0 Comments

Процес над лідером УКРОПу Геннадієм Корбаном є планом із зачистки опозиції Порошенка. Про це заявив правозахисник і дисидент Степан Хмара у перерві судового засідання у справі Геннадія Корбана.

«Цей процес повинен створювати враження, що УКРОП – це злочинне угрупування, на чолі якого стоїть такий страшний злочинець як Корбан. А насправді це план Путіна із зачистки опозиції. Порошенко в змові з Путіним здійснює політику плавної капітуляції України і в той же час вибудовування держаної мафії на чолі з ним», – сказав Степан Хмара.

За його словами, Порошенко «втратив легітимність, оскільки платить податки агресору, який воює на Донбасі і вбиває наших кращих громадян». «Ці ознаки підпадають під ст.111 Кримінального кодексу України «Державна зрада», – додав Хмара.

«Порошенко страшно боїться патріотів, він боїться добровольців, яких вже не один десяток сидить по тюрмах, а ті, хто призвів до катастроф під Іловайськом, Дебальцевим, в Донецькому аеропорту, абсолютно не покарані. Навпаки – їм президент підвищує звання. Тому зараз не йдеться про вину окремої особи, це абсолютно політичний процес», – сказав Хмара.

Автор: Єва МЕРЕЖКО

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *