Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Вілкул пообіцяв своїм виборцям боротися за автономію Дніпропетровщини у складі України

Вілкул пообіцяв своїм виборцям боротися за автономію Дніпропетровщини у складі України

12 ноября 2015 0 Comments

Нардеп і кандидат в мери Дніпропетровська від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул висловив готовність підтримати ініціативу громадських активістів Дніпропетровська в розширенні повноважень регіону.

Зокрема вчора, 10 листопада, Вілкул провів зустріч з активістами громадського руху “Громадянська Рада Дніпропетровщини”. На зустрічі була прийнята одноголосна резолюція про підтримку рухом Вілкула на виборах у другому турі 15 листопада. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог. Лідер руху Сергій Шапран на зустрічі показав Вілкулу розроблений законопроект “Дніпропетровської економічної автономії” з тим, щоб надалі його розглянули в комітетах ВР.

Повідомляється, що представник “Опозиційного блоку” підтримав громадських працівників у намірах просувати ідеї розширення повноважень Дніпропетровського регіону. Відзначимо, що “Громадянська рада Дніпропетровщини” – альтернативний Дніпропетровській міськраді орган. Представники цієї організації свого часу вже вимагали автономії, чим викликали негативну реакцію з боку місцевих депутатів. Тоді представники від Радикальної партії зажадали від правоохоронців, щоб ті притягнули членів організації до кримінальної відповідальності.

Джерело: patrioty.org.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *