Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Порошенко чергова свиня у корита (ВІДЕО)

Порошенко чергова свиня у корита (ВІДЕО)

18 ноября 2015 0 Comments

Як сказано в Біблії “По ділам їх пізнаєте”

За час війни Кабмін виділив 3 млрд. грн. шахтам, підконтрольним терористам. У Севастополі працює і досить успішно 13-ий судноремонтний завод, що виробляє запчастини на тепер вже тільки російський морфлот. Належить 13-й судноремонтний (саме 13-й елітний цех, не весь завод Орджонікідзе) Петру Олексійовичу Порошенко. Завод НІХТО не зачіпає, все працює. Активи “Міжнародного інвестиційного банку (МІБ)”, основним акціонером якого є Президент Петро Порошенко, з початку року виросли майже на 50%, до 2,5 млрд. грн. Про це йдеться у звіті банку за III квартал 2014 року. Для порівняння: активи всієї банківської системи за перші 8 місяців (дані за 9 місяців поки не опубліковані) збільшились всього на 5%.

Банк Порошенко зростає в 10 раз швидше! Україна – бідніє, Порошенко – багатіє.  Із-за різкого зростання цін українці економлять на їжі, за межею бідності  уже 80% населення. Відповідно, Липецька фабрика Roshen забезпечує немало  робочих місць для росіян, а частину отриманого від своєї діяльності прибутку перераховує у вигляді податку до російської казни. Тобто, Порошенко ділиться частиною свого прибутку від роботи своєї фабрики з бюджетом Російської федерації — у відповідності з податковим законодавством РФ.

Податки, які надходять в казну Росії з усіх підприємств, що працюють на її території, включаючи, звісно і Липецьку фабрику Roshen, потім розподіляються по різним статтям видатків держбюджету РФ. Та, в тому числі, на фінансування російської армії, ФСБ, ГРУ та інше.  За час війни Кабмін України виділив 3 млрд. грн.. шахтам, підконтрольним терористам. Поки усій Україні відключають світло, “ДНР” і “ЛНР” щомісяця отримують “халявні” газ, воду і струм на 3 мільярда гривень.

Утримання захоплених регіонів Донбасу обходиться Україні в більш ніж три мільярди гривень на місяць. Про це в інтерв’ю EurActiv заявила міністр фінансів Наталія Яресько. Прем’єр – дійсно камікадзе на всю голову,  як власне і президент Поршенко. Тому, коли Сорос заявляє, що це наш найкращий уряд, так і хочеться запитати: “Для кого він найкращий?”. Напевно, для всіх, тільки не для народу України”, – резюмує Балога.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *