Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

З ТУРБОТОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

З ТУРБОТОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

25 ноября 2015 0 Comments

Минулої п’ятниці працівниками сектору у справах дітей Новомосковського відділу поліції спільно з працівниками пожежно-рятувального підрозділу м.Новомосковськ був організований та проведений профілактичний захід серед учнів ПТУ-48 м. Новомосковськ.

Метою цього заходу була не лише популяризація знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

Неповнолітнім були роз’яснені правила життєдіяльності, відповідальність за порушення адміністративного та кримінального законодавства, безпека на дорозі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

А ввечері цього дня правоохоронці зустрілися на батьківській конференції в СЗШ №8, де виступили на тему «Правові аспекти, пов’язані з відповідальністю батьків за виховання своїх дітей».  На ній, головним чином, була звернена увага присутніх на виховання у дітей правомірної, відповідальної поведінки, навичок до здорового способу життя та пріоритет виховання молоді саме батьками.

  Харченко Т.В.,

  начальник сектору

 Новомосковського відділу поліції

 

пту школа

 

                                                                                              

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *