Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Опориги визначилися, хто їх головний ворог і реальний кандидат від патріотичних сил на виборах у Дніпрі

Опориги визначилися, хто їх головний ворог і реальний кандидат від патріотичних сил на виборах у Дніпрі

30 мая 2016 0 Comments

Сашко Вілкул виригнув атакуючий пост, назвавши Оксану Томчук сестрою терориста. Для цього брехливого поца це, напевно, майже те саме, що адвокат Корбана.

На що, як людина, яка розслідувала справу “дніпропетровських терористів” і викрила численні фальсифікації тодішньої влади, заявляю наступне.

Теракти у Дніпрі у 2012 році замовив режим Януковича, губернатором і віце-прем’єром якого працював Саша Вілкул. В матеріалах справи є чіткі докази, що головний організатор і виконавець терактів Віктор Сукачов працював на Партію регіонів і на її замовлення розробляв кампанію вілкулівських кандидатів на мажоритарних округах.

Риги, з притаманним для них цинізмом, намагалися дискредитувати тодішню опозицію і обвинуватити у терактах партію Батьківщина. Щоби знайти хоч якусь прив’язку, за грати кинули брата Оксани Томчук Дмитра Реву, який був знайомий із Сукачовим і консультував штаб нардепа від Батьківщини Михайла Соколова.

Те саме, пригадайте, вони робили у справі “васильківських терористів”, підриві запорізького Сталіна і багатьох інших справах з переслідування патріотів і опозиціонерів їхньому бандитському режиму.

Фальсифікація справи проти Реви була настільки очевидна і резонансна, що після перемоги Майдану прокуратура сама відмовилася від усіх обвинувачень проти Дмитра. А Сукачов із терористом-подільником Федоряком і досі сидять там, де і належиться – у тюрмі.

Шкода лише, що там же не знаходяться і замовники, винні у смерті однієї людини і пораненнях десятків дніпрян – янучари і вілкулоїди, які досі смердять під нашим українським небом.

До речі, саме під час кампанії зі звільнення Реви Оксана постала як правозахисник і талановитий адвокат, яка потім захистила десятки майданівців, добровольців, вояків і волонтерів.

Саме тоді зав’язалася наша із нею дружба і співпраця – з людиною, волі, силі  інтелекту якої я дивуюся по сей день.

Андрій Денисенко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *