Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Хто нажився на рештках імперії олігарха Курченка (ВІДЕО)

Хто нажився на рештках імперії олігарха Курченка (ВІДЕО)

9 августа 2016 0 Comments

Сергій Курченко – молодий харків’янин, який за часів Януковича різко став нафтовим магнатом. За даними МВС, структури олігарха ввозили нафту в Україну незаконно.

Коли розпочалось розслідування справи, то усі нафтопродукти Курченка арештували як речовий доказ. Однак термін придатності у них обмежений, то ж пізніше суд дав дозвіл на продаж нафти. Покупцем арештованої продукції стало державне підприємство “Укртранснафтопродукт”, яке має тісний зв’язок із Сергієм Тищенком, другом Курченка.

Через рік після продажу арештованої нафти, СБУ відкрили справу проти керівництва підприємства через корупційну схему реалізації нафти Курченка. “Укртранснафтопродукт” продали всю партію вилученого продукту в одну компанію – “Укройлпродукт”, якою керує знову ж Сергій Тищенко. До того ж на 250 мільйонів гривень дешевше.

Всі кошти, які були вилучені за продаж конфіскованої нафти мали б бути під пильним наглядом СБУ. Однак це не завадило “Укройлпродукту” отримати розстрочку платежу на цілих два роки. На сьогодні фірма оплатила лише половину суми. Іншу половину, яку компанія таки віддала, “Укртранснафтопродукт” поклав на депозит у банк “Фортуна Банк”, яким знову ж таки володіє Сергій Тищенко.

Однак, якщо гроші знаходяться на депозиті, то держава мала б отримувати якийсь відсоток з вилучених коштів. Але тут не все так просто – гроші у банку Тищенка покладені під 1% річних, тоді як в інших банках цю ж суму можна було покласти під 17-18% річних.

Джерело: 24 канал

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *