Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Військовослужбовці відстоюють рідну землю на сході, а фермери та люди на Новомосковщині

Військовослужбовці відстоюють рідну землю на сході, а фермери та люди на Новомосковщині

30 августа 2016 0 Comments

Земля – це найцінніший скарб, що знаходиться в руках українського народу. Недарма її сторіччями хотіли захопити загарбники, цілими ешелонами наш чорнозем вивозили під час Другої світової війни. Наші діди та прадіди свої життя поклали, обороняючи її, а сьогодні наші батьки та брати стоять пліч-о-пліч на сході.

Так склалося, що біда спіткала землі Новомосковщини. Нещодавно жителів села Попасне ошелешило оголошення, наче один з агрохолдингів, а саме ТОВ “Агро-Віта 2000”, бажає укласти договори оренди землі на доволі задовільних умовах. Зустріч з усіма бажаючими була призначена на 26 серпня цього року.

Люди були стурбовані і боячись обману звернулися за допомогою до фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області. У визначений час майже усі фермери дісталися до села Попасне.

Голова обласної асоціації фермерів Анатолій Гайворонського зауважив, що подібні агрохолдинги надто віддалені від проблем села та самих його жителів. Дуже часто подібні підприємства витісняють простих фермерів та їх господарства, а це призводить до втрати робочих місць та вимиранню цілих сіл. А якщо люди заключають довгострокові договори оренди землі, потім майже неможливо знайти кінці та повернути її.

Голова асоціації фермерів Новомосковського району Олександр Суліма також підтримав Анатолія Гайворонського. Він переконаний, що така активність керівництва ТОВ “Агро-Віта 2000” викликана бажанням поповнити земельний банк з рахунок господарства одного з фермерів села Попасне, який нещодавно помер. Чим більше фермерських господарств буде розвиватись та працювати, тим більшою буде здорова, нормальна конкуренція. Усі фермери району сумлінно працюють, за власні кошти допомагають дитячим садочкам, школам та лікарням, ремонтують дороги і будують церкви. Олександр Іванович впевнений, що прихід подібних агрохолдингів призведе до монополізації ринку та зведе до нуля будь-яку допомогу.

Зустріч закінчилась тим, що присутні жителі села попросили керівництво ТОВ “Агро-Віта 2000” більше не турбувати їх подібними оголошеннями та дати спокійно працювати існуючим фермерським господарствам.

Ось так згуртувавшись, люди і фермери змогли відстояти рідну землю й показати, хто є справжнім господарем.

07-57a70b5f46d60-fermery_dnepropetrovshtiny_otprazdnovali_obzhinki

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *